50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

ایالت کارولینای جنوبی؛ معرفی ایالت همراه با شرایط زندگی

ایالت کارولینای جنوبی؛ معرفی ایالت همراه با شرایط زندگی

باتوجه به رشد مثبتی که ایالت کارولینا جنوبی در زمینه شغل، امکانات رفاهی، خرید مسکن، توسعه صنعت گردشگری و ... داشته‌است، بی‌شک زندگی در این منطقه بهترین تجربه هر فردی خواهد‌‌ بود. ضمنا برقراری آرامش و مهمان‌نوازی مردم هم، از ویژگی‌های مهم زندگی در کارولیناست.
همچنین باتوجه به جاذبه‌های گردشگری این بخش، شما می‌توانید تجربۀ شیرینی از سفر خود به ‌دست آورید. بنابراین اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری درمورد زندگی در ایالت کارولینا جنوبی کسب کنید، با ما همراه باشید. قرار است مفصل درباره‌اش حرف بزنیم.

معرفی ایالت کارولینا جنوبی

ایالت کارولینا جنوبی در جنوب شرقی ایالت متحده قرار دارد. این ایالت از سمت شمال شرق با ایالت کارولینای شمالی مرز مشترک دارد. ضمنا از جنوب شرقی با اقیانوس اطلس و از جنوب غربی نیز با جورجیا همسایه است. این منطقه به دلیل سواحل نیمه‌گرمسیری به جزایر دریایی باتلاقی معروف است. پایتخت ایالت کارولینا جنوبی، کلمبیاست. 

حقایق شگفت انگیز کارولینا جنوبی

  • احتمال این‌که اسم «لیگر» به گوش شما هم نخورده باشد بسیار زیاد است. لیگر حیوان دورگه و عظیم‌الجثه‌ای است که به اسم هرکول شناخته شده و بین شیر نر و ببر ماده است. این جانور دوست‌داشتنی در این ایالت زندگی می‌کند.  
  • ایالت کارولینا جنوبی دومین صادرکننده هلو است. به همین دلیل این ایالت را به اسم ایالت هلو نیز می‌شناسند.
  • عجیب‌ترین موزه که در این منطقه قرار دارد، موزه دکمه دالتون استیونز است. همه چیز از بی‌خوابی های شبانه دالتون استیونز شروع شد. این شخص برای جلوگیری از دیوانه‌شدن خود به‌علت شب بیداری، تصمیم گرفت در این تایم از دستان خود استفاه سودمندی بکند. به این صورت که روی اشیای مختلف دکمه بدوزد. جالب‌ترین شیء که این شخص دکمه به آن وصل کرد، ماشین نعش‌کش بود.
  • اسم مستعار کارولینا، به افتخار نخل سابال، ایالت پالمتو نام دارد.
  • وجود عظیم‌ترین درخت بلوط با قدمت بسیار قدیمی، به‌عنوان یکی از جاذبه های گردشگری این منطقه به‌حساب می‌آید.

حقایق جالب کارولینا جنوبی

آب و هوای ایالت کارولینا جنوبی

آب و هوای ایالت کارولینا عمدتا نیمه‌گرمسیری است. اما در مناطق مرتفع این ایالت، ویژگی‌های نیمه‌گرمسیری (به نسبت خط ساحلی اقیانوس اطلس) کمتر است. تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های معتدل دارد.
هم‌چنین بارش برف در مناطق جنوب و شرق کارولینا جنوبی کمتر است. ضمنا این نکته را در نظر بگیرید که این منطقه در فصل تابستان به‌علت بارش باران فراوان، مستعد سیل نیز است.

شرایط زندگی در ایالت کارولینا جنوبی

زندگی در کارولینا جنوبی قطعا بهترین تصمیم برای اشخاصی است که عاشق زندگی در یک محیط آرام هستند. برخلاف این که بسیاری از مردم فکر می‌کنند که شرایط مهاجرت به آمریکا بسیار هزینه‌بر خواهد بود، شما می‌توانید در کارولینا جنوبی یک زندگی کم‌هزینه را تجربه کنید.
هزینه زندگی در ایالت کارولینا جنوبی بسیار مقرون‌به‌صرفه است. از طرفی مردم این شهر به مهمان‌نوازی معروف هستند. پس شما از همان ابتدای زندگی در این منطقه، به‌هیچ عنوان احساس غربت نخواهید کرد و این، قطعا امتیازی مثبت برای شما خواهد‌بود.
فرصت های شغلی مناسب، آب‌و‌هوای معتدل زمستانی و جاذبه های گردشگری فراوان از دیگر مزایای زندگی در کارولینا جنوبی است.

مزایا زندگی در ایالت کارولینا جنوبی معایب زندگی در ایالت کارولینا جنوبی
پایین بودن هزینه زندگی تابستان‌های گرم
آب‌وهوای تمیز تشدید آلرژی فصلی
مقرون‌به‌صرفه بودن مسکن وجود خزندگان

فرهنگ مردم ایالت کارولینا جنوبی

به جرئت می‌توان گفت یکی از اصیل‌ترین هویت‌های فرهنگی آمریکا برای کارولینای جنوبی است. در کارولینا، سبک‌های متنوعی از هنرهای ادبی، تجسمی و نمایشی می‌بینید. ضمنا ایالت کارولینا در حوزه هنر و نویسندگی دارای افراد موفقی است که جوایز بسیاری را دریافت کرده‌اند.
سبک موسیقی راک اند رول جزء جدایی‌نشدنی مردم این ایالت است که به‌عنوان موسیقی ساحلی شناخته می‌شود. شاید این موضوع برای یک‌سری از افراد خوشایند نباشد ولی این منطقه دارای پیوند‌های ریشه دار با نهاد های برده‌داری است.
دین اکثریت ساکنان کارولینا جنوبی مسیحی است و اکثر مردم به انگلیسی با گویش آمریکایی جنوبی صحبت می‌کنند.

بهترین شهرهای زندگی در ایالت کارولینا جنوبی

فرصت شغلی و زندگی در شهرهای ایالت کارولینا جنوبی به‌قدری خوب است که هیچ شخصی با زندگی دراین منطقه دچار مشکلات اولیه زندگی نخواهدشد. 

شهر چارلستون، بهترین شهر برای زندگی در کارولینا جنوبی

زندگی در چارلستون به‌گونه‌ای است که شما می‌توانید در هر 4 فصل تجربه‌ای بی‌نظیر داشته‌باشید. چارلستون می‌تواند یکی از بهترین انتخاب های شما برای زندگی در ایالت کارولینا جنوبی باشد.

چارلستون بهترین شهر کارولینای جنوبی
چارلستون از بزرگترین شهرهای ایالت کارولینا جنوبی است. این شهر بهترین فرصتی های کاریابی را دارد. قدیمی ترین کتابخانه ایالت کارولینا جنوبی در چارلستون است که همچنان آرشیو‌های آن درحال گسترش است. کاسه‌ای مملو از میگو، موج‌سواری و صدای دل‌انگیز شاخه‌های نخل‌ از دیگر تجربیات دلچسب زندگی در ایالت کارولینا جنوبی است. 

گرین ویل، تجربه زندگی کوهپایه ای در ایالت کارولینا جنوبی

برخلاف بسیاری از شهرهای کارولینا که نزدیک سواحل دریایی است، شما می‌توانید در گرین ویل زندگی کوهپایه‌ای دل‌پذیری را تجربه کنید؛ به‌خصوص که این شهر، جزء ارزان ترین شهرهای امریکا است.
زندگی در گرین ویل، تجربۀ پیاده‌روی در مرکز شهر و غذاخوردن بر کوهپایه های بلوریج را به شما هدیه می‌دهد. این نکته را هم اضافه کنیم که مبادا فکر کنید اگر این شهر را برای زندگی در ایالت کارولینا جنوبی انتخاب کنید فرصت شغلی در این شهر پیدا نخواهید کرد.
ضمنا فرصت های شغلی در این شهر کوهپایه‌ای نیز عالی است. به‌عنوان مثال دو شرکت جنرال الکتریک پاور و میشلین از جمله شرکت های معتبر در گرین ویل است.

هلیتون هد، زندگی در شهری توریستی

هیلتون هد از لحاظ موقعیت مکانی بین ساوانا و چارلستون قرار گرفته است. با زندگی در این شهر می‌توانید در هر روز سال‌‌، هر زمان که دوست داشتید از سواحل آنجا لذت ببرید. آب و هوای فوق‌‌العاده، مراکز خرید متنوع و موقعیت مکانی خوب از مزیت‌های این شهر توریستی است.

هیلتون‌هد، بهترین شهر توریستی
راستی بگذارید نکته کوچکی هم به شما بگوییم! آن هم اینکه وجود سواحل جذاب و دیدنی، وجود زمین‌های گلف و سرو غذاهای خوب در سواحل دریا باعث شده که هزینه زندگی در این شهر بیشتر باشد. 

مناطق گردشگری کارولینا جنوبی

کارولینا جنوبی از جمله ایالت‌هایی است که موزه و مکان‌های متنوعی برای نمایش هنرهای تجمسی و نمایشی دارد. موزه هنر گیبس در چارلستون، موزه هنر کلمبیا، موزه هنر اسپارتانبورگ، مرکز صلح در گرین ول و خانه اپرای نیوبری از جمله موزه های معروف این منطقه است.
همچنین مکان‌های تاریخی متعددی در سراسر کارولینا وجود دارد که دوره‌های تاریخی این ایالت را، از محل سکونت بومیان آمریکا تا تاریخ معاصر را به نمایش می‌گذارد.
راستی این نکته را هم به شما بگوییم. شما می‌توانید در کنار بازدید از تمام جاذبه های گردشگری و تاریخی‌فرهنگی کارولینا جنوبی، یک گذر کوتاهی هم به ایالت کارولینا شمالی داشته باشید. مطمئن باشید که این بازدید خالی از لطف نخواهد بود.
از دیگر امیتازهای مثبت کارولینا، برگزاری جشنواره های محلی متنوع است که بسیاری از سنت های فرهنگی و رویدادهای تاریخی این ایالت را به نمایش می‌گذارد. حال چند مورد از بهترین مناطق گردشگری کارولنیا جنوبی را در ادامه مقاله به شما خواهیم گفت.

پارک ساحلی، مناسب برای قدم زدن در ایالت کارولینا جنوبی

این پارک منظره خیره‌کننده‌ای از بندر را به شما نشان می‌دهد. مورد بسیار جالب این پارک ساحلی وجود آبنمای آناناسی است. ضمنا این محل، جز یکی از مناطق مناسب برای پیک نیک نیز  به‌حساب می‌آید.

آبنمای آناناسی، مکان دیدنی کارولینا جنوبی

جزیره سالیوان منطقه گردشگری ایالت کارولینا جنوبی

خب، دوست عزیز! تابستان شد و ما آمده‌ایم کارولینای جنوبی. حالا دنبال مکانی هستیم برای آفتاب‌گرفتن. کجا برویم؟ قطع به یقین جزیره سالیوان بهترین انتخاب شما خواهد ‌‌‌بود. با رفتن به این ساحل به قدری محو زیبایی و جذابیت این ساحل می‌شوید که به کل فراموش خواهید ‌‌کرد برای انجام چه‌کاری به این جزیره دوست داشتنی آمده بودید.

مزرعه بون هال، منطقه ای مهیج برای مراسم های ترسناک

اگر وقت هالووین رسیده است و دنبال یک منطقه به‌‌شدت ترسناک و راز‌آلود هستید، پیشنهاد ما به شما بی‌شک مزرعه بون هال خواهد بود. قدمت این مزرعه به سال 1681 می‌رسد. مزرعه بون حال یکی از نمادهای شهر چارلستون نیز به‌حساب می‌آید. علاوه‌بر هالووین، مراسم‌های عروسی و سایر رویدادها نیز در این مزرعه برگزار می‌شود.

جزیره مورگان، جزیره ای غیرقابل دسترس برای انسان ها

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که مورگان چه جزیره‌ای است که انسان‌ها نمی‌توانند به آنجا بروند! خوب جزیره مورگان، جزیره‌ای است مملو از ساکنان بامزه و پشمالو!

جزیرۀ مورگان، جاذبه گردشگری کارولینا جنوبی
بیش‌ از 3000‌ هزار میمون در این جزیره زندگی می‌کنند. شما برای دیدن این جزیره منحصر به‌فرد، تنها می‌توانید با قایق از این جزیره گذری داشته باشید و این میمون‌های دوست‌داشتنی را ببینید.

غذاهای معروف کارولینا جنوبی

کارولینا جنوبی یکی از پربازدید‌ترین ایالت‌هایی است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب ‌می‌کند. یکی از  دلایل سفرهای متعدد به این منطقه، تنوع غذایی است. از غذاهای جنوبی گرفته تا غذاهای دریایی، هر نوع غذایی بخواهید وجود دارد. با این حساب شما با زندگی در این ایالت دچار کمبود غذاهای خوشمزه نمی‌شوید. 

غذاهای معروف کارولینا جنوبی
از جمله غذا‌های معروف می‌توانیم: باتلاق مرغ، کولارد گرینز، هاپین جان، خورش قورباغه، خوراک «میگو و بلغور» و ... نام ببریم.

تحصیل در دانشگاه های کارولینا جنوبی

کارولینای جنوبی دارای موسسات متنوعی از جمله دانشگاه‌های بزرگ دولتی تا کالج‌های کوچک است. این موسسات در زمینۀ هنرهای لیبرال، سنت مذهبی یا نظامی فعالیت می‌کنند.
بزرگ‌ترین موسسه آموزشی این منطقه، دانشگاه کارولینا جنوبی در کلمبیاست که به‌عنوان کالج کارولینا جنوبی تاسیس شد. از آنجا که کارولینا جنوبی ارزان‌ترین شهر آمریکا به‌حساب می‌آید، با این حساب شما هزینه خیلی زیادی برای تحصیل پرداخت نمی‌کنید.

دانشگاه های کارولینا جنوبی

نمادهای معروف ایالت کارولینا جنوبی

نخل و هلال پرچم ایالت کارولینا جنوبی، شناخته‌ترین نماد کارولیناست. این نماد روی پیراهن‌ها و سپر‌ها دیده‌می‌شود. از این نماد برای حمایت از تیم‌های دانشگاهی یا فعالیت‌های ورزشی خاصی استفاده می‌شود.

نمادهای ایالت کارولینا جنوبی
دیگر نماد‌های ایالت کارولینا جنوبی در دسته‌بندی‌های مختلف به این شرح است:

  • درخت: نخل سابال
  • پرنده: کارولینا رن
  • گل: یاس زرد
  • میوه: هلو
  • خزنده: لاک پشت دریایی

ختم کلام!

ما تمام نکته های لازم برای زندگی در ایالت کارولینا جنوبی را به‌طور مختصر و مفید به شما گفتیم. این نکته را هم در‌نظر بگیرید که اگر بازنشسته هستید، زندگی در کارولینای جنوبی بهترین تصمیم شما خواهد بود.
امتیاز مثبتی که از خواندن این مقاله کسب می‌کنید این است: اگر همین الآن تصمیم گرفتید به این منطقه ساحلی سفر کنید، کافی است با شماره 02147000957 تماس بگیرید تا تیم حرفه‌ای حامی مهاجر بهترین برنامه سفر را برای شما طراحی کند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0