20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تور انگشت نگاری سفارت کانادا ترکیه: استانبول، آنکارا + هتل

متقاضیان ویزای کانادا اطلاع دارند که یکی از اصلی‌ترین مراحل دریافت ویزای کانادا، ثبت اطلاعات بیومتریک و انگشت نگاری در دفاتر وک کاناداست که به انگشت نگاری سفارت کانادا معروف است. بدون انجام مرحله بیومتریک، پرونده ویزای متقاضی به جریان نخواهد افتاد و از دستور کار خارج خواهد شد. از آنجا ایران و کانادا با یکدیگر روابط دیپلماتیک ندارند باید به منظور انجام انگشت نگاری کانادا به کشورهای خارجی همچون ترکیه، ارمنستان و یا امارات مراجعه کرد. از میان این کشورها، ترکیه کشور مناسب‌تری برای این موضوع است، چرا که دو دفتر وک کانادا در شهرهای استانبول و انکارا وجود دارد و سفر به ترکیه سریع و ارزان تر از سایر کشورها خواهد بود. به همین دلیل انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول محبوب تر از سایر شیوه هاست و تور VAC کانادا در استانبول متقاضیان زیادی دارد.

در این مطلب قصد داریم به معرفی خدمات حامی مهاجر  در زمینه برگزاری تور انگشت نگاری کانادا در استانبول بپردازیم. تورهای ارائه شده توسط موسسه حامی مهاجر به گونه‌ای تهیه شده‌اند که متقاضیان ویزای کانادا بتوانند در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه مراحل ثبت اطلاعات بیومتریک خود را به پایان برسانند. در این مطلب همچنین درباره مرکز انگشت نگاری کانادا در استانبول ، هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا 2021 ، معرفی هتل های نزدیک به سفارت کانادا در استانبول و نحوه دریافت وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول  نیز صحبت خواهیم کرد.

موسسه حامی مهاجر یک موسسه گردشگری و مهاجرتی معتبر است که با داشتن شرکت در ایران و ترکیه خدماتی همچون برگزاری تورهای ارزان انگشت نگاری دفاتر VAC کانادا در آنکارا و استانبول با ترنفسر فرودگاهی ، دریافت نوبت از دفاتر VAC کانادا ، نحوه تحصیل در کانادا ، اخذ اقامت دائم کانادا و ثبت شرکت در کانادا را ارائه می‌کند. در صورت نیاز به خدمات ما می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با کارشناسان موسسه حامی مهاجر تماس حاصل فرمایید.

تور انگشت نگاری کانادا استانبول

استانبول بزرگترین شهر کشور ترکیه است که در غربی ترین نقطه این کشور واقع شده است. استانبول کلانشهری زیبا و توریستی است که نیمی از آن در قاره آسیا و نیمی از آن در قاره اروپا واقع شده و همسایه کشورهای اروپایی همچون یونان و بلغارستان است.جاذبه های گردشگری و تاریخی زیادی در این شهر وجود دارد و باعث شده است که هر سال تعداد بسیار زیادی از گردشگران برای بازدید از استانبول، وارد ترکیه شوند. این شهر دو فرودگاه بین المللی بسیار بزرگ دارد و از این فرودگاه ها تقریبا به تمام نقاط جهان پرواز وجود دارد. به همین دلیل با اینکه استانبول پایتخت ترکیه نیست، اما بسیاری از کشورهای جهان در این شهر کنسولگری دارند. کشور کانادا نیز در این شهر کنسولگری و دفتر وک (VAC) دارد که مرکز انگشت نگاری کانادا در استانبول محسوب می‌شود.

به دلیل تعداد زیاد پروازها از تهران به استانبول، تعداد زیاد هتل‌ها در این شهر و ماهیت توریستی شهر استانبول، بسیار از متقاضیان ویزای کانادا علاقمند هستند که مرحله بیومتریک ویزای خود را در  مرکز انگشت نگاری کانادا در استانبول انجام دهند. به دلیل اینکه سفر متقاضیان ویزای کانادا، صرفا یک سفر برای انجام امور اداری است، بیشتر متقاضیان تمایل دارند که این سفر در سریع‌ترین و ارزان‌ترین شکل ممکن انجام شود. موسسه حامی مهاجر در پاسخ به همین نیاز، اقدام به برگزاری تور VAC کانادا در استانبول کرده است. این تورهای انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول علاوه بر اینکه سریع و مقرون به صرفه هستند، خدمات دیگری نیز همچون ترنسفر فرودگاهی رایگان و خدمات همراهی ویژه دارند که آن را از سایر تورهای مشابه متمایز می‌کند. در ادامه بیشتر به معرفی این خدمات خواهیم پرداخت.

انگشت نگاری کانادا در استانبول

انجام یک کار اداری در خارج از ایران، نگرانی زیادی را برای متقاضیان ویزای کانادا ایجاد می‌کند. داشتن فرصت اندک، آشنا نبودن به زبان کشور خارجی و آشنا نبودن به خیابان ها و سیستم حمل و نقل یک کشور دیگر، از جمله عوامل این نگرانی‌هاست. از طرف دیگر بیشتر متقاضیان در یک خواسته کاملا درست، به دنبال آن هستند که هزینه های سفر خود را تا حد ممکن کاهش دهند. مرکز انگشت نگاری کانادا (دفتر وک کانادا) در استانبول در محل مناسب و در فاصله کمی از توریستی ترین منطقه استانبول (یعنی محله فاتیح) قرار گرفته است. به همین دلیل تعداد هتل های موجود در اطراف این دفتر بسیار زیاد هستند که در بخش های بعدی به معرفی هتل های نزديک به وک سفارت كانادا در استانبول نیز خواهیم پرداخت.

همواره به متقاضیان ویزای کانادا توصیه می‌کنیم به منظور کاهش نگرانی‌ها و هزینه سفر خود، از تورهای ویژه سفارت کانادا استفاده کنند. پکیجی که این تورها ارائه می‌کنند، شامل پروازها و هتل‌های مقرون به صرفه ای است که این سفر کوتاه را در ارزان‌ترین حالت ممکن تمام می‌کند. برای رفع نگرانی‌های متقاضیان نیز امکاناتی همچون ترنسفر رایگان فرودگاهی و خدمات ویژه همراهی در نظر گرفته شده است.

با ترنسفر رایگان فرودگاهی متقاضی ویزا دیگر نگران چگونگی رسیدن به هتل نخواهد بود، چرا که در مقابل فرودگاه سوار ماشین در نظر گرفته شده برای او می‌شود و در مقابل هتل پیاده خواهد شد. در خدمات ویژه همراهی نیز یک راننده در اختیار مشتری تور قرار می‌گیرد و او را از مقابل هتل سوار کرده و برای انجام کارهای اداری به دفتر وک کانادا می‌رساند و در پایان کار او را به هتل برمی‌گرداند. با توجه به شلوغی شهر استانبول و گران بودن کرایه تاکسی در این شهر، حتما توصیه می‌کنیم در صورت استفاده نکردن از خدمات همراهی آگاهی لازم در خصوص حمل و نقل عمومی شهر استانبول را داشته باشید.

موسسه حامی مهاجر، ارائه دهنده تورهای معتبر و ارزان قیمت سفارت کانادا در استانبول و آنکارا ترکیه است. این تورها علاوه بر مقرون به صرفه بودن دارای خدمات ترنسفر فرودگاهی رایگان (حتی با یک شب اقامت در هتل) و خدمات ویژه همراهی نیز هستند. در صورت تمایل به استفاده از خدمات تور سفارت کانادا موسسه حامی مهاجر، می‌توانید با شماره تلفن 02148406 تماس بگیرید.

آدرس مرکز انگشت نگاری کانادا (VAC) در استانبول

مرکز انگشت نگاری کانادا ( یا همان دفتر وک کانادا) در استانبول، در محله بی اوغلو قرار دارد. این محله که یکی از محله های اصلی شهر استانبول است، در همسایگی محله فاتیح قرار دارد. محله فاتیح قلب گردشگری شهر استانبول است و تقریبا اکثر هتل ها و مناطق گردشگری استانبول در این ناحیه قرار دارد. محل مناسب دفتر وک کانادا در استانبول باعث می‌شود که شما بتوانید هتل مناسبی در نزدیکی این دفتر پیدا کنید و همچنین امکان گردشگری در شهر استانبول نیز برای شما فراهم می‌شود. در جدول زیر می‌توانید آدرس و ساعت کاری مرکز انگشت نگاری کانادا در استانبول را مشاهده کنید.

Canada Visa Application Centre Haciahmet Mah. Kurtulus Deresi Cad. No:29 Beyoglu-Istanbul 34440

آدرس

دوشنبه تا جمعه – 08:00الی 16:45

ساعات کاری

 

وقت سفارت کانادا در استانبول

همانطور که گفتیم به منظور دریافت هر نوع از ویزای کانادا، انجام انگشت نگاری و ثبت اطلاعات بیومتریک در یکی از دفاتر وک کانادا الزامی است. به منظور انجام انگشت نگاری در این دفاتر باید از قبل وقت ملاقات دریافت کنید؛ چرا که بدون دریافت وقت قبلی امکان حضور در این دفاتر را نخواهید داشت. برای اطلاع از چگونگی دریافت وقت سفارت کانادا در استانبول، می‌توانید مقاله نحوه گرفتن وقت سفارت کانادا در استانبول یا آنکارا را بخوانید. چنانچه در دریافت وقت سفارت کانادا با مشکل روبرو شدید و یا نیاز به وقت فوری سفارت کانادا در استانبول داشتید، می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با کارشناسان ما در موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید.

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا 2021

کارمزد انگشت نگاری سفارت کانادا در سال 2021 را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید. توجه کنید که کارمزد پرداختی برای اعضای خانواده فقط تا سقف 170 دلار کانادا دریافت می‌شود. بنابراین چنانچه بیش از یک فرزند همراه خود داشته باشید، برای انگشت نگاری آن‌ها نیازی به پرداخت کارمزد نخواهد بود.

نوع کارمزد

میزان کارمزد پرداختی (به دلار کانادا)

متقاضی اصلی

85 دلار

خانواده متقاضی (دو نفر یا بیشتر)

170 دلار

هتل نزديک به وک سفارت كانادا در استانبول

نام هتل

فاصله هتل تا دفتر وک کانادا

هتل برجر

1 دقیقه پیاده (93 متر)

هتل شرایتون

2 دقیقه پیاده (100 متر)

هتل تایتانیک

3 دقیقه پیاده (300 متر)

هتل ناز سیتی

6 دقیقه پیاده (500 متر)

هتل نوا فلتس

8 دقیقه پیاده (600 متر)

هتل ناپولیون

10 دقیقه پیاده (700 متر)

هتل بلک سوییت

10 دقیقه پیاده (700 متر)

هتل آلمیرا

10 دقیقه پیاده (700 متر)

 

سخن پایانی

استانبول ترکیه به دلیل داشتن مزیت های توریستی یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام انگشت نگاری سفارت کانادا است. سفر به یک کشور خارجی برای انجام امور اداری همواره نگرانی‌های زیادی برای متقاضیان ویزا دارد که بخشی از آن مربوط به هزینه سفر و بخش دیگر مربوط به چگونگی رفت و آمد در یک شهر ناآشنا است. به همین دلیل موسسات معتبر مهاجرتی در جهت کاهش نگرانی و ارزان‌تر کردن این سفر برای متقاضیان ویزای کانادا، اقدام به برگزاری تورهای انگشت نگاری VAC کانادا در استانبول می‌کنند. موسسه حامی مهاجر یکی از بهترین ارائه‌دهندگان تورهای ارزان انگشت نگاری کانادا در استانبول با خدمات ویژه همراهی است. در صورت تمایل به استفاده از خدمات حامی مهاجر در این زمینه می‌توانید با شماره 02148406 تماس بگیرید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه تور انگشت نگاری دفتر وک کانادا

تور انگشت نگاری کانادا استانبول چند روزه است؟

جواب : معمولا این تورها به صورت تور دو شب و سه روز برگزار می‌شوند، ولی بسته به درخواست متقاضی امکان برگزاری یک روزه این تورها نیز وجود دارد.

انگشت نگاری سفارت کانادا در باکو نیز امکان‌پذیر است ؟

جواب: انگشت نگاری سفارت کانادا در باکو نیز امکان‌پذیر است، اما به دلیل کوچک بودن کشور آذربایجان، دریافت وقت سفارت کانادا از باکو به سختی امکان‌پذیر است. بنابراین توصیه می‌کنیم تا حد امکان برای انگشت نگاری ویزای کانادا به استانبول ترکیه مراجعه کنید.

دلیل انگشت نگاری در سفارت کانادا چیست ؟

جواب : انگشت نگاری و تصویربرداری از متقاضیان ویزا، بخشی از پروسه اعطای ویزا در بسیاری از کشورهای جهان است و فقط مختص کشور کانادا نیست. این صرفا یک اقدام برای حفظ امنیت ملی کشورهاست و قانون آن برای اتباع تمام کشورهای جهان یکسان است.

امکان داشتن ترنسفر و راننده در تور سفارت کانادا استانبول وجود دارد؟

جواب : موسسه حامی مهاجر این امکان را در تورهای VAC کانادا خود قرار داده است. ترنسفر فرودگاهی (جابجایی مسافر از فرودگاه تا هتل) در تورهای موسسه ما رایگان است و در صورت نیاز خدمات همراهی ویژه نیز به مشتریان تور ارائه می‌شود. با استفاده از خدمات همراهی ویژه، یک راننده در اختیار شما خواهد بود که شما را به مقاصد مورد نظرتان می‌رساند.

هزینه تور سفارت کانادا استانبول چقدر است؟

جواب: به دلیل تغییر قیمت بلیط هواپیما و نرخ ارز، امکان ارائه نرخ ثابت برای تور سفارت کانادا استانبول وجود ندارد

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 2 | کل دیدگاه های تایید شده: 0