50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

در عرض یک و نیم ماه، بدون سابقه سفر ویزای توریستی کانادا گرفت!

"برخی اوقات جرقه‌هایی در زندگی‌تان ایجاد می‌شود که چاره‌ای جز پذیرش ریسک ندارید. نترسید و به جلو بروید." این جمله‌های فرزین 31 ساله است که درست بعد از شنیدن خبر دریافت ویزای توریستی کانادا جلوی دوربین حامی مهاجر نشست و با خوشحالی از تجربیاتش گفت. خودش اذعان می‌کرد که اصلا آدم ریسک‌پذیری نیست و بسیار با تردید به این مسیر قدم گذاشت. اما کارشناسان حامی مهاجر طوری پرونده‌اش را پیگیری کردند که هنوز هم باورش نمی‌شود که توانسته بدون سابقه سفر ویزای توریستی کانادا بگیرد.

اگر شما هم دوست دارید جای فرزین 31 ساله باشید و برق خوشحالی از مهاجرت به کانادا در چشمانتان بنشیند، با این شماره تماس بگیرید: 02148000957

می‌خواهید داستان فرزین را بخوانید؟ این شما و این هم یکی از تجربیات مشتریان موفق حامی مهاجر....


لطفا خودتان را معرفی کنید. اینکه چند سال دارید و چه شغلی دارید؟

من فرزین هستم 31 سال دارم و تحصیلاتم، کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک است. درحال‌حاضر در صنعت نفت و گاز مشغول به فعالیتم و طراح تجهیزات ثابت پالایشگاهی، نیروگاهی هستم.

موفق به دریافت چه نوع ویزایی شده‌اید؟

ویزای توریستی کانادا.

چندمین بار است که برای دریافت این ویزا اقدام کردید؟

اولین بار.

فکر می‌کردید که برای بار اول ویزای توریستی کانادا بگیرید؟

نه واقعا. اصلا فکرش را نمی‌کردم.

چطور با حامی مهاجر آشنا شدید؟

دوستانم این موسسه را به من معرفی کردند. چون قبلا با حامی مهاجر قرارداد داشتند و برای دریافت ویزای توریستی کانادا اقدام کردند و موفق به دریافت ویزا شدند. درحال‌حاضر در کانادا هستند. من هم چون موفقیت آنها را دیدم سریعا با موسسه حامی مهاجر تماس گرفتم و قرارداد بستم.

از مشاوره اولیه رضایت داشتید؟ آیا همکاران ما از مراحل اول درباره شرایط دریافت ویزا و فرایند کار توضیحات کاملی ارائه دادند؟

بله. به‌محض اعلام آمادگی با بنده تلفنی تماس گرفتند و یک وقت مشاوره برایم رزرو کردند. همان جلسه اول بسیار مفید و موثر بود و توضیحات کارشناس هم بسیار کامل بود.

دعوتنامه داشتید؟

بله.

سابقه سفر چطور؟

خیر.

چه مدت طول کشید تا توانستید ویزای توریستی کانادا دریافت کنید؟ 

تقریبا یک ماه و نیم زمان برد. یعنی اگر بخواهم زمان دقیق اعلام کنم، 24 دی ماه پرونده تشکیل شد، 8 اسفند انگشت نگاری شدم و هفته پیش به من خبر دادند که ویزا شدم. یعنی موفق به دریافت ویزای توریستی کانادا شدم.

خودتان فکر می‌کردید که به این سرعت فرایند دریافت ویزای شما انجام شود؟

نه واقعا اصلا فکرش را نمی‌کردم. جالب اینجاست که هنوز هم باور نمی‌کنم.

برای انگشت نگاری به کجا مراجعه کردید؟

کشور ارمنستان.

از خدمات تور سفارتی حامی مهاجر استفاده کردید؟

بله. بلافاصله بعد از اینکه درخواست خدمات تور سفارتی کردم، همان روز تماس گرفتند و فردایش قرارداد تور را بستیم. کارهای سفارت هم به سرعت و بدون هیچ مشکلی انجام شد.

شما که تجربه دریافت خدمات تور سفارت حامی مهاجر را دارید، به ما بگویید این خدمات شامل چه مواردی می‌شود؟ 

خدمات تور سفارتی حامی مهاجر بسیار کامل و مطابق با نیازهایم بود. به‌طوریکه صفر تا صد کار را برایم انجام دادند و در کمترین زمان ممکن بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل، ترانسفر فرودگاهی و ترانسفر سفارت، بیمه‌های مسافرتی و غیره... انجام شد.

مسئول ترانسفر چگونه بود؟ آیا به اندازه کافی راهنمایی‌تان می‌کرد؟

بله. بسیار کاربلد بود و اطلاعات خوب و جامعی به بنده ارائه می‌داد. نامش آقا میلاد بود و خیلی در این سفر کمک و راهنمایی‌ام کرد و واقعا از ایشان تشکر می‌کنم.

مراحل انگشت نگاری چطور پیش رفت؟

خیلی خوب و بدون مشکل همه فرایند انگشت نگاری انجام شد. درست سر وقت و در زمان معین ترانسفر به دنبالم آمد و من را به مرکز انگشت‌نگاری ارمنستان رساند. کار انگشت‌نگاری هم بیشتر از 10 دقیقه طول نکشید و از هر ده انگشت، انگشت‌نگاری انجام شد. بعد از انگشت‌نگاری کار عکاسی انجام گرفت و درنهایت یک لیبل را به پاسپورت چسباندند و به من گفتند این لیبل را تا دریافت جواب ویزا باید نگهدارم.

آیا از خدمات پیکاپ پاسپورت حامی مهاجر استفاده می‌کنید؟

بله. همین الان برای بستن قرارداد پیکاپ پاسپورت به دفتر موسسه حامی مهاجر آمدم. تمامی کارها هم با سرعت انجام شد.

آیا از کارشناسان پرونده‌تان در طول فرایند دریافت ویزا راضی بودید؟

بله. خوشبختانه همه کارشناسانی که کار پرونده من را پیگیری می‌کردند خوب و دلسوز بودند. اول از همه سرکار خانم بلوکی که کارشناس پیگیری پرونده بودند و از زمان عقد قرارداد کارهای پرونده من را انجام می‌دادند. سرکار خانم قاسمی که مسئول تکمیل مدارک و سابمیت مدارک بودند. جناب آقای آهنگر که نگارش کاورلتر را برعهده داشتند و سرکار خانم رفعتی، بحث تور ارمنستان و رزرو بلیط و کارهای جانبی آن را پیگیری کردند و در نهایت آقای رضائیان که کارهای انگشت نگاری و رزرو وقت برای آن را بر عهده داشتند. الان هم در خدمت آقای فرزین هستیم که برای پیکاپ پاسپورت کارها پیگیری می‌کنند.

آیا از روند انجام پرونده و پیگیری کارشناس راضی هستید؟

همه ما خوب بودند بسیار مودب، باحوصله به سوالاتم جواب دادند. بااینکه من خیلی اذیتشان کردم ولی آنها با حوصله پاسخ من را می‌دادند که همین جا از آنها تشکر می‌کنم.

فکر می‌کردید بدون سابقه سفر بتوانید ویزای توریستی کانادا را بگیرید؟

نه واقعا. خیلی امیدی نداشتم و هنوز هم بسیار شوکه هستم که چطور ممکن شد. شاید نام موسسه حامی مهاجر در این مسئله تاثیرگذار بود.

قصد دارید ویزای توریستی خود را تغییر وضعیت بدهید؟

بله حتما. قصد دارم بلافاصله درخواست ویزای کاری بدهم.

دوستان‌تان که از طریق حامی مهاجر اقدام کردند الان در چه وضعیتی هستند؟ آیا توانستند ویزایشان را تغییر وضعیت دهند؟

بله. یکی از دوستان که تقریبا 24 روز پیش به کانادا مهاجرت کرده برای دریافت مجوز کاری اقدام کرده و الان منتظر جواب آن است.

توصیه شما به افرادی که هنوز مردد هستند که در این مسیر قدم بگذارند، چیست؟

حقیقتا خودم خیلی آدم ریسک‌پذیری نیستم و برای همین بسیار نگران بودم. اما برخی اوقات جرقه‌هایی در زندگی‌تان ایجاد می‌شود که چاره‌ای جز پذیرش ریسک ندارید. نترسید و به جلو بروید. فکر می‌کنم که همه باید جایی از زندگی‌شان ریسک کنند و نباید بترسند. یا به نتیجه می‌رسند یا نمی‌رسند، حداقل با خودشان می‌گویند که ما تلاش لازم را کردیم و بعدها عذاب وجدان نمی‌گیرند. به نظر من ارزش ریسک کردن را دارد.

آیا حامی مهاجر را به دوستان خود معرفی می‌کنید؟

بله. اتفاقا همین دیروز با یکی از دوستانم تماس گرفتم و ترغیبش کردم که برای مشاوره حامی مهاجر وقت رزرو کند. چون من خودم خیلی از کارشناسان این موسسه و فرایند کار و خدمات راضی بودم. آنها همه چیز را به موقع پیگیری می‌کردند و خودشان تماس می‌گرفتند و پاسخگو بودند و بسیار محترمانه برخورد می‌کردند. فکر می‌کنم ارزش آن را دارد که آدم در این مسیر تلاشش را کند.

یک جمله درباره حامی مهاجر....

دمشون گرم.
 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0