20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

خرید مسکن در استرالیا

همه ساله بسیاری از خارجی ها در استرالیا ملک را به عنوان یک اقامتگاه دائم جدید و یا به عنوان یک سرمایه گذاری خریداری می کنند. برای یک فرد خارجی، محدودیت هایی برای خرید خانه در استرالیا وجود دارد که می تواند بسته به ویزا و وضعیت اقامت شما متفاوت باشد. برای اطمینان از اینکه شما می توانید خانه رؤیایی جدید در استرالیا خود را پیدا کنید یا خیر، به برخی توصیه های تخصصی نیاز دارید.

بازار ملک چگونه است؟

در نیمه اول سال 2018، تقاضای ملی مسکن در مقایسه با سال گذشته 5.2 درصد افزایش داشته است، اگرچه عملکرد قیمت ملک از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت بوده است .تحلیلگران می گویند که قیمت ملک در ملبورن و سیدنی رو به کاهش است.

بهترین مکان ها برای خرید ملک

طیف گسترده ای از املاک در استرالیا وجود دارد، از آپارتمان های درون شهری گرفته تا خانه های وسیعی در کشور. در اینجا چند ایده از مکانهایی وجود دارد که ممکن است دوست داشته باشید برای خانه جدید خود در استرالیا در نظر بگیرید.

بهترین مکان برای یک خانواده

ملبورن اغلب به عنوان یکی از بهترین مکان های زندگی در استرالیا شناخته می شود. با اینکه جزوه بزرگترین شهر های جهان محسوب میشود ولی بیکاری نسبتا کم است و ملبورن نیز به عنوان یکی از بهترین شهرهای جهان برای دانش آموزان شناخته شده است و این امر را برای کل خانواده کامل می کند.

بهترین مکان برای افراد جوان حرفه ای

اگر برای کار به استرالیا می آیید، احتمال آن وجود دارد که بخواهید در یکی از شهرهای بزرگ باشید. سیدنی  ایده خوبی است، به ویژه برای متخصصان جوان که در امور مالی و صنعت خدمات حرفه ای ارائه میدهند و یا افرادی که سابقه IT دارند.

بهترین مکان برای بازنشستگان

بریزبن با داشتن فضای آرام و هزینه نسبتاً کم زندگی در مقایسه با سایر شهرهای بزرگ استرالیا، مکانی عالی برای بازنشستگان است. شما به آسانی به ساحل گلد و ساحل آفتاب دسترسی دارید و آب و هوا در هر روز از سال بسیار گرم و آفتابی است.

بهترین مکان برای سرمایه گذاران

اگر به دنبال سرمایه گذاری در املاک استرالیا هستید، می توانید در پایتخت استرالیا یعنی کانبرا کار کنید. بخش بالایی از ساکنان کانبرا را خدمتگزاران عمومی تشکیل می دهند و شهر دارای بالاترین درآمد متوسط ​​در کل کشور است. قیمت املاک در اینجا بهتر از بسیاری از مناطق استرالیا انجام می شود و سرمایه گذاری در اینجا گزینه ای جذاب است. هنگام خرید یک ملک برای سرمایه گذاری، عوامل مختلفی در نظر گرفته می شود تا هنگام خرید یک خانه.

معیارهای انتخاب نوع ملک برای سرمایه گذاری

مجموعه معیارهای مختلفی برای انتخاب نوع ملک برای سرمایه گذاری در آن ضروری است. برای رشد شدید سرمایه باید ملکی را پیدا کنید که در ارزش، افزایش یابد. این ممکن است مدتی طول بکشد، اما به دنبال این موارد باشید:

  • مناطقی با بازده اجاره بالا در مقایسه با قیمت ملک
  • آیا تقاضای اجاره قوی وجود دارد؟
  • آیا تحولات آینده یا تغییرات منطقه بندی وجود دارد؟ چه تأثیری روی آنها خواهد گذاشت؟
  • آیا به مدارس، مغازه ها، بیمارستان ها، حمل و نقل عمومی نزدیک می باشد؟
  • هزینه های نگهداری چگونه خواهد بود؟
  • چه تعداد اتاق خواب، حمام و پارکینگ دارد؟

آیا به نماینده املاک و مستغلات یا نماینده خریدار احتیاج دارم؟

برای کسب اطلاعات در مورد فروش، راهنمایی برای خرید خانه در منطقه، نحوه عملکرد بازار ملک به همراه سایر سؤالات عمومی دیگر، به آژانس های املاک و مستغلات محلی مراجعه کنید. آنها همچنین می توانند برای یافتن املاک مناسب برای شما، مذاکره با فروشنده و بررسی کامل منطقه در مورد ملک کار کنند و برخی از استرس ها را از بین ببرید!

آیا خارجی ها می توانند ملک بخرند؟

خارجی ها می توانند در استرالیا ملک بخرند، اما محدودیت هایی وجود دارد. افراد غیر مقیم قبل از خرید ملک باید از هیئت بررسی سرمایه گذاری خارجی FIRB تایید شوند. به عنوان غیر مقیم، می توانید یک خانه خریداری کنید اما باید محل زندگی اولیه شما باشد. اگر قصد ندارید تمام وقت در آنجا زندگی کنید، یا اگر چندین ملک را در استرالیا به عنوان یک سرمایه گذاری خریداری می کنید، آنها باید دارای ویژگی های جدید باشند.

چگونه می توان برای یک ملک در استرالیا وام دریافت کرد

برای به دست آوردن بودجه لازم برای خرید خانه جدید در استرالیا، می توانید به یک بانک در استرالیا مراجعه کنید و یک وام با ارزش دلار استرالیا در آنجا دریافت کنید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0