20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

وقت فوری سفارت ایسلند

ایسلند با کشوری با مساحت 103،000 کیلومتر مربع و جمعیت 348.580 ، یکی از کشورهای کم جمعیت جهان است. با وجود نام آن، به هیچ وجه در یخ پوشانده نشده است. در واقع بیشتر در مزارع سبز پوشانده شده است. ایسلند کشوری جزیره­ای است که در شمالی‌ترین کشور اروپا و در شمال اقیانوس اطلس قرار دارد.

روند درخواست ویزای شینگن ایسلند

همانطور که گفته شد، ایرانیان لازم است برای ورود به این کشور، ویزای شینگن ایسلند دریافت کنند.  در مرحله اول لازم است به صورت آنلاین فرم­های مربوطه را تکمیل کنید و بعد از تعیین وقت سفارت در تاریخ مشخص شده به همراه مدارک لازم در سفارت ایسلند حضور داشته باشید. برای تسریع در بررسی پرونده و بررسی بدون وقفه بهتر است تمام مدارک را کامل ارائه دهید.

مدارک عمومی برای درخواست ویزای شینگن ایسلند

گذرنامه شما باید حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد و همچنین باید دارای دو برگه خالی باشد. تایید بیمه درمانی که ایسلند و کل منطقه شینگن را پوشش می­دهد ضروری است. نامه ­ای تحت این عنوان که هدف از سفر شما به ایسلند و برنامه سفر را نشان می دهد، ارائه نمایید. برنامه سفر با تاریخ و شماره پرواز که ورود و خروج از ایسلند را مشخص می­کند­، معرفی کنید. رزرو هتل برای کل مدت اقامت در ایسلند و اثبات تمکن مالی برای مدت اقامت در این کشور در نظر گرفته شود.

دریافت ویزای فوری ایسلند

به این نکته توجه داشته باشین 25 روزکاری برای انجام مصاحبه و دیگر کارهای مربوط به ویزا ایسلند مورد نیاز است. با این وجود راه­­ هایی برای دریافت وقت سفارت ایسلند در مدت زمان کمتری وجود دارد. شرکت­ها و­ آژانس­ها می­توانند در مدت زمان کمتری وقت سفارت برای شما دریافت کنند. حتی ممکن است این زمان را به یک هفته کاهش دهند. با این وجود بسته به نوع ویزای شما زمانی که باید صرف کنید متفاوت خواهد بود.

چگونه به روند اخذ ویزای خود سرعت ببخشیم؟

در این خصوص شما باید مدارکی دال بر علت درخواست قرار ملاقات داشته باشید. یکی از مواردی که بر روند دریافت ویزا سرعت می­بخشد داشتن دعوت ­نامه می­باشد. برای نمونه، دعوت ­نامه ­ای برای دید و بازدید اقوام، دعوت­ نامه ­های تجاری که توسط سازمان و شرکت کشور مقصد ارائه شده، دعوت نامه تحصیلی که از سوی دانشگاه و موسسات آموزشی کشور مقصد صادر شده است. بعد از تعیین وقت فوری سفارت ایسلند برای شما، به محل سفارت ایسلند در تهران مراجعه می­ کنید و کارهای لازم را انجام می ­دهید .آدرس سفارتخانه ایسلند در تهران ، خیابان ولیعصر، خیابان فیاضی، پلاک ۳۰ می­ باشد.

وقت عادی و وقت فوری برای سفارت ایسلند چه تفاوتی باهم دارند؟

  • وقت فوری سفارت ایسلند این امکان را به شما می دهد که در کمتر از دوهفته به سفارت بروید و مدارک خود را تحویل دهید. اما وقت عادی مدت زمان بیشتری شما را در انتظار نگه خواهد داشت.
  • وقت فوری سفارت برای کسانی که قصد شرکت در کنفرانس ها، جلسات و یا درمان فوری بیماری در خاک ایسلند را دارند بسیار کارایی دارد. زیرا زمان کمتری نسبت به وقت عادی نیاز خواهند داشت تا بتوانند به ایسلند بروند.
  • وقت عادی سفارت ایسلند بیش از یک ماه برای ارایه مدارک در سفارت ایسلند زمان خواهد برد و برای کسانی که عجله ای برای رفتن به سفر ندارند بهتر است.
  •  وقت عادی و وقت فوری از سفارت ایسلند در هزینه نیز با هم تفاوت دارند. هرچه زمان کمتری برای رسیدن به هدفتان منتظر باشید نیاز به پرداخت هزینه بیشتری دارید و بالعکس.
  • بنابراین این دو وقت تنها در زمان انتظار و هزینه با یکدیگر تفاوت دارند و در نوع ثبت نام و مدارک موردنیاز یکسان هستند.
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 6 | کل دیدگاه های تایید شده: 0