20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

ویزای تحصیلی کانادا برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مکانیک

 

آقای آرمان اسدی از مشتریان عزیز حامی مهاجر هستند که با اعتماد به حامی مهاجر توانستند ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کنند. از ایشان خواهش کردیم تا تجربه خودشان را در این ویدئو تعریف کنند. در ادامه می‌توانید متن این مصاحبه را مشاهده کنید.

درصورت نیاز به دریافت مشاوره تخصصی در زمینه دریافت ویزا و تحصیل در کانادا، از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید.

 

لطفا خودتان را معرفی کنید.

من آرمان اسدی هستم، 28 ساله.

برای چه مقطعی اقدام کردید؟

من برای ارشد رشته مکانیک اقدام کردم.

چطور با حامی مهاجر آشنا شدید؟

من قبل از اینکه با حامی مهاجر آشنا شوم با چندین وکیل مختلف صحبت کرده بودم و جاهای مختلف رفته بودم و موسسات مختلف را دیده بودم. هرکدام شرایط و قیمت‌های مختلف و طرز برخورد متفاوتی داشتند؛ اما به‌صورت کاملا اتفاقی یکی از دوستانم به من حامی مهاجر را پیشنهاد کرد. حتی خودشان با حامی مهاجر قرارداد نبسته بودند و فقط یک دفعه به حامی مهاجر آمده بودند و نحوه برخورد و پاسخگویی پرسنل را دیده بودند. ایشان به من گفتند که به این موسسه هم برو. من وقت مشاوره گرفتم و با کارشناسان شما صحبت کردم و دیدم که موسسه معتبری به‌نظر می‌رسد. 
واقعیت را بخواهم بگویم من بدون هیچ شناخت قبلی اقدام کردم. خواستم شانسم را امتحان کنم و خداروشکر که به نتیجه خوبی رسیدم.

لحظه‌ای که خبر دریافت ویزا را شنیدید چه حسی داشتید؟

لحظه‌ای که خبر را شنیدم اصلا باورم نمیشد. باورپذیر نبود و فکر کردم شوخی می‌کنند. وقتی که مطمئن شدم یک حال عجیبی داشتم که اصلا هیچ اسمی نمی‌شود گذاشت. این لحظه هم حس خوشحالی دارد هم حس غم و دلتنگی دارد. بنابراین حس واقعا عجیبی است. با این حال واقعا خوشحال هستم.

فکر می‌کردید با شرایط شما می‌شود ویزا دریافت کرد؟

فکر می‌کنم خوش شانس هستم. در واقع تا چند وقت پیش فکر می‌کردم که واقعا آدم بدشانسی هستم ولی از یک ماه پیش که تولدم بود تصمیم گرفتم آدم خوش‌شانسی باشم. الان باورم نمیشه که شدم.

آیا از عملکرد کارشناس پرونده خودتان رضایت داشتید؟

بله. واقعا کارشناس بسیار حرفه‌ای و باتجربه‌ای بودند. چیزی که من خیلی خوشم آمد این بود که رو هوا حرف نمی‌زدند و تمام حرف‌هایی که میزدند با منطق و بررسی کامل بود. در واقع در لحظه بررسی نمی‌کردند و زمان برای بررسی آن می‌گذاشتند. در برخی مواقع حتی یک یا دو روز زمان می‌گذاشتند و جواب درست و منطقی را می‌گفتند. واقعا از ایشان ممنون هستم.

آیا شما مدرک زبان داشتید؟

من مدرک زبان تافل داشتم.

کلاس‌های شما از چه تاریخی شروع می‌شود؟

کلاس‌های من از اول may سال 2023 شروع می‌شود. در واقع اردیبهشت می‌شود.

از کدام خدمات حامی مهاجر استفاده کردید؟

از خدمات مشاوره، قرارداد تحصیل در کانادا و ترجمه استفاده کردم. 

آیا از برخورد پرسنل حامی مهاجر رضایت داشتید؟

رفتار پرسنل عالی بود. من تاحالا هیچ مشکلی ندیدم و خیلی خوش‌برخورد و حرفه‌ای بودند. ممنون از همه تیم حامی مهاجر.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0