20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

مدرسه سنکا هیل کانادا، با امکانات ویژه برای دانش‌ آموزان بین‌ المللی

مدرسه خصوصی سنکا هیل کانادا (senecahill school)

برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی دارند، اولین گزینه کانادا به ذهن می‌آید و بهترین مقصد تحصیلی برای تمامی متقاضیان جهان شده است؛ زیرا این کشور علاوه‌بر طبیعت خارق‌العاده و اقتصاد قوی، سیستم آموزش زبانزدی دارد که در کل جهان مشهور است. 
متقاضیانی که از مقطع دبیرستان در کانادا مشغول به تحصیل می‌شوند، به راحتی می‌توانند در بهترین دانشگاه‌های کانادا و حتی آمریکا ادامه تحصیل دهند و در نهایت بدون دردسر وارد حوزه کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود شوند. 
اگر شما هم به آینده فرزندتان اهمیت می‌دهید، ما در موسسه حامی مهاجر، با انتخاب بهترین و مناسب‌ترین دبیرستان و اخذ ویزای دانش‌آموزی کانادا، به شما کمک خواهیم کرد تا فرزندتان را به زندگی ایده‌آل مدنظرتان برسانید. 
در این مقاله قصد داریم مدرسه سنکا هیل کانادا (senecahill) واقع در مکان انتاریو را بررسی کنیم که یکی از بهترین مدارس بین‌المللی کاناداست و رتبه بالایی در پذیرش دانش‌آموزان از سراسر جهان دارد و امکانات ویژه‌ای را در اختیار فرزندتان قرار می‌دهد.

برنامه مدرسه سنکا هیل برای دانش‌ آموزان بین‌ المللی 

مدرسه senecahill دارای برنامه‌های ویژه‌ای است که تحصیل دانش‌آموزان بین‌المللی را آسان کرده است؛ به عنوان مثال برنامه‌ای دارد که در مدرسه متقاضیان می‌توانند سطح زبان انگلیسی خود را تقویت کنند و نیازی نیست برای ورود به مدرسه، مدرک زبان داشته باشند. همچنین این مدرسه برای حمایت از رفاه و موفقیت دانش‌آموزان، قانون پوشیدن لباس‌فرم را دارد و عقیده دارند دانش‌آموزی که خوش لباس باشد، برای چالش‌های روزمره زندگی دانشجویی آمادگی بهتری خواهد داشت. در ادامه برنامه‌های ویژه مدرسه سنکا هیل را می‌خوانیم.

برنامه دریافت مدرک ESL مدرسه سنکا هیل کانادا 

این برنامه به‌طور منحصر به فرد برای دانش‌آموزانی طراحی شده است که تجربه قبلی در ارتباط با زبان انگلیسی ندارند. در طول یک سال، دانش‌آموزان از طریق روش‌های مختلفی مهارت‌های زبان انگلیسی خود را افزایش می‌دهند. 

برنامه درسی ESL به دقت طراحی شده است تا دانش‌آموزان را از هر سطحی از تسلط به زبان انگلیسی ببرد و پایه‌ای محکم در این زبان برای آنها فراهم کند. این برنامه بر چهار عنصر اساسی زبان انگلیسی (خواندن، نوشتن، گرامر و مکالمه) متمرکز است و بر محیط‌های ارتباطی تخصصی (انگلیسی علمی، آداب تجاری، نوشتن دانشگاهی و غیره) نیز تاثیرگذار است.
 از طریق کلاس‌های ESL، کارگاه‌های بعد از مدرسه، برنامه مربی‌گری و سایر فعالیت‌های یکپارچه، به دانشجویان بین‌المللی فرصت کافی برای تقویت مهارت‌های زبان انگلیسی خود داده می‌شود. در پایان برنامه، دانش آموزان با اطمینان از پایه و اساس مناسبی که در زبان انگلیسی دریافت کرده‌اند، آماده ورود به دوره دبیرستان می‌شوند. 
برنامه‌های ESL مدرسه سنکا هیل روی رویکردی سه مرحله‌ای متمرکز است: ارزش‌های دبیرستان، کارگاه‌های آموزشی بعد از مدرسه و یادگیری فرهنگ‌های متفاوت.

دانش آموزان مدرسه سنکا هیل کانادا

برنامه دبیرستان مدرسه سنکا هیل کانادا

دانش‌آموزانی که در‌حال‌حاضر مهارت پایه را در زبان انگلیسی دارند، می‌توانند مستقیماً برای برنامه دیپلم دبیرستان انتاریو (OSSD) درخواست دهند. این برنامه به دانش‌آموزان برنامه درسی گسترده‌ای را ارائه می‌دهد که توسط وزارت آموزش و پرورش تایید شده و منجر به تحصیل در دانشگاه یا کالج می‌شود.

 دانش‌آموزان می‌توانند دوره‌هایی را از هر یک از سه بخش اصلی مدرسه بگذرانند که عبارت‌اند از: انگلیسی و علوم انسانی، ریاضیات و علوم، تجارت و اقتصاد.

برنامه تفریحی مدرسه سنکا هیل کانادا 

برنامه مدرسه همچنین شامل انواع سفرهای میدانی است که فرهنگ، تاریخ و توپوگرافی کانادا را به سخنرانان ESL معرفی می‌کند. از طریق این تبادل فرهنگی، دانش آموزان با زندگی در کانادا و فرهنگ پر جنب‌و‌جوش آن سازگار می‌شوند.

شهریه مدرسه سنکا هیل 

مدرسه senecahill نسبت به سایر مدارس کانادا، مانند مدارس شبانه‌روزی، شهریه بسیار کمتر و معقولی دارد. در این مدرسه شهریه بین 15000 تا 30000 دلار در سال است.

شرایط لازم برای دریافت پذیرش در مدرسه سنکا هیل کانادا 

 • امکان یادگیری زبان انگلیسی در مدرسه (با گذراندن دوره ESL) 
 • دریافت تافل در کشور متقاضی یا شرکت در آزمون مهارت انگلیسی مدرسه 
 • ریزنمرات آخرین مقطع تحصیلی 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای دانش‌آموزی کانادا 

اخذ ویزا دانش‌آموزی در کانادا دارای شرایط آسانی است که در ادامه به طور کلی به آنها می‌پردازیم. 

 • پاسپورت دانش‌آموز
 • فایل عکس در سایز 3.5 * 4.5
 • فایل ترجمه شده کارنامه 2 سال تحصیلی آخر دانش‌آموز
 • تمکن مالی 
 • نامه پذیرش از مدرسه 
 • نامه هدف از سفر به کانادا (story plan)

مراحل دریافت ویزا دانش‌آموزی اگرچه آسان به نظر می‌رسد اما دارای حساسیت بالایی است؛ یعنی اشتباه در هرکدام از مراحل پرونده می‌تواند شانس ویزا را از بین ببرد. کارشناسان ما در حامی مهاجر با تجربه چندین ساله برای دریافت پذیرش از مدارس کانادا و اخذ ویزا، همواره آماده کمک به شما هستند. در صورت تمایل می‌توانید با شماره 02148000957 تماس گرفته و با دریافت زمان مشاوره، با کارشناسان تخصصی ما راحت‌تر تصمیم‌گیری کنید. 

کلاس‌ های درسی مدرسه سنکا هیل 

با توجه به اینکه دنیای دیجیتال ما در آستانه هوش مصنوعی، ماشین‌های خودران، انرژی پایدار و شیوه‌های جدید زندگی و تعامل در جهان قرار دارد، آموزش باید دانش‌آموزان را برای تفکر انتقادی و خلاقانه مورد نیاز فردا آماده کند. در این مدرسه به جای یک رویکرد سنتی، کلاس‌های انگلیسی ما به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد که به ارتباطات مؤثر و متقاعدکننده تبدیل شوند.

کلاس درسی مدرسه سنکا هیل کانادا

در کلاس‌هایی مانند ریاضیات و علوم، دانش‌آموزان با حل مسئله مربوط به یک مهندس، به درک وظایف آنها نزدیک می‌شوند. در این مدرسه، دانش‌آموزان درگیر چالش‌هایی می‌شوند که ما به عنوان افراد، شرکت‌ها، سازمان‌ها، ملت‌ها و در نهایت به عنوان یک گونه با آنها مواجه هستیم؛ به این علت که دانش‌آموزان بتوانند یادگیری خود را در دنیای واقعی پایه‌گذاری کنند.
در این مدرسه برنامه‌های اصلی از ساعت 7:30 صبح شروع می‌شود و در ساعت 4:05 عصر به اتمام می‌رسد. کلاس‌ها هم شامل درس و هم شامل تفریح و بازی هستند. 

اهداف و ارزش های مدرسه سنکا هیل کانادا 

سنکا هیل، مدرسه‌ای خصوصی در شهر انتاریو کانادا است که بیش از 30 سال سابقه کار حرفه‌ای در این حوزه را دارد. به گفته مدیر مدرسه (آقای نیکلاس اسپر) ماموریت و هدف این مدرسه، ارائه سفر یادگیری غنی و شخصی برای هر دانش‌آموز است.
مدرسه سنکا هیل با برنامه‌ریزی قوی علمی و فوق درسی خود را متمایز از سایر مدارس کانادا کرده و درعین‌حال ارزش‌های دوستانه خانواده را در محیطی امن تشویق می‌کند. دانش‌آموزان در این مدرسه دروس را با توجه به نیازهای دنیای واقعی، یاد می‌گیرند. 
در هر کلاس درس، تجربیات غنی از یادگیری مبتنی بر پروژه، دروس اولیه جذاب، ایجاد مهارت‌های تکنولوژیکی و سرگرمی‌های فراوانی را خواهند داشت که باعث می‌شود فرزند شما همه روزه اشتیاق رفتن به کلاس‌های درسی را داشته باشد. 
همچنین در این مدرسه، دانش‌آموزان در مسابقات آکادمیک و ورزشی، عملکرد خوبی را کسب می‌کنند. ورزش‌هایی مانند فوتبال، بسکتبال، بدمینتون، هاکی و... در مدرسه انجام می‌شود. برای مثال شرکت در برنامه‌های دو و میدانی مدرسه مزایای زیادی دارد، مانند: سلامت جسمانی، بهزیستی روانی، مدیریت زمان، تاب‌آوری و افزایش اراده، افزایش مهارت‌های اجتماعی.

همچنین شما می‌توانید برای اطلاع از سایر مدارس بین‌المللی کانادا، مقاله مدرسه شبانه‌روزی جی.ادیسون در کانادا را نیز بخوانید. 

ویژگی های خاص مدرسه سنکا هیل کانادا 

نکاتی که این مدرسه را از سایر مدارس خصوصی کانادا متفاوت و خاص می‌کند، موارد زیر است:

 • اندازه‌های کلاس کوچک
 • برنامه مربی‌گری معلم
 • ایجاد محیطی همانند یک خانواده: ایمن، پرورش‌دهنده و حمایت‌کننده
 • رشد شخصیت کل کودک
 • رویکرد شخصی متناسب با نیازهای هر کودک
 • جو مثبت مدرسه (فضایی پر از احترام به یکدیگر و عاری از قلدری)
 • مقرون‌به‌صرفه، انعطاف‌پذیر و سازگار برای خانواده‌ها
 • سیستم آموزشی به‌روز و استفاده‌کننده از بهترین فناوری‌ و تکنولوژی‌ها 

این مدرسه با استفاده از اساس 7 عادت بچه‌های شاد (کتابی نوشته شده از استفان کاوی)، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا روال و عاداتی مثبت را در زندگی خود بسازند و معلمان همچون یک مربی، همیشه پشتیبان کودکان هستند. این 7 عادت بر این اساس هستند:

 • فعال باشید
 • به پایان خوب یک موضوع فکر کنید
 • اولین چیزها را در اولویت قرار دهید
 • برد-برد فکر کنید (شما در هر صورت برنده هستید) 
 • ابتدا به دنبال درک باشید، سپس درک شوید
 • کار تیمی انجام دهید
 • اره خود را تیز کنید و منتظر چالش‌ها باشید

امکانات مدرسه سنکا هیل کانادا

این مدرسه برای دانش‌آموزان بین‌المللی امکانات زیر را فراهم کرده است که متقاضیان در فضای جدید، احساس خوبی داشته باشند و بتوانند با شرایط، سازگار شوند. 

سالن ورزشی مدرسه سنکا هیل کانادا

اقامت دانش‌ آموزان بین‌ المللی در مدرسه سنکا هیل

سنکا هیل یک برنامه اقامتی با خدمات کامل را برای دانش‌آموزان بین‌المللی ارائه می‌دهد. برنامه اقامت در خانه در طول زمان تحصیل دانش‌آموز، محل اقامت و غذا را فراهم می‌کند. این موثرترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی نیز هست.
تطبیق خانواده‌های میزبان و دانش‌آموزان فرآیندی حساس است. خانواده‌های میزبان از طریق تعدادی مصاحبه و بازرسی از خانه غربالگری می‌شوند. سوابق خانواده‌های میزبان متنوع است و دانش آموزان در هنگام انتخاب خانواده میزبان گزینه‌های مختلفی دارند. برای مثال: خانواده‌های دارای حیوان‌خانگی، وجود سایر دانش‌آموزان بین‌المللی، تعداد کودکان خانواده و سبک زندگی آنها.
به دانش‌آموزان خانه‌نشین سه وعده غذایی کامل در روز ارائه می‌شود. علاوه‌براین، دانش‌آموزان به طور کامل اتاق خوابی مجزا دارند که شامل تخت، کمد، میز کاری، نور خوب، حوله، ملحفه تمیز و دسترسی به امکانات خشک‌شویی است.
 به عنوان بخشی از رویکرد سه شاخه ESL، دانش‌آموزان تشویق می‌شوند تا در گردش‌ها و سنت‌های خانواده میزبان شرکت کنند.

وعده های غذایی دانش آموزان در مدرسه سنکا هیل 

در این مدرسه روزانه یک برنامه ناهار و میان وعده گرم اختیاری به تعداد بی‌شمار، در دسترس دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. 

سالن غذاخوری مدرسه سنکا هیل کانادا

برای این مدرسه اهمیت تغذیه در رشد و عملکرد تحصیلی کودک، کاملا قابل مشاهده است. منوی چرخشی 4 هفته‌ای مدرسه، تنوع و سازگاری با ترجیحات غذایی مختلف را داراست و به‌طور ماهرانه‌ای توسط یک متخصص تغذیه بررسی و تقویت می‌شود.

تفریحات دانش‌‌ آموزان بین‌ المللی مدرسه سنکا هیل

 • موزه کفش باتا و موزه سلطنتی انتاریو
 • برج CN و گالری هنری انتاریو
 • مرکز علمی انتاریو
 • کاسا لوما
 • آکواریوم ریپلی و باغ وحش تورنتو
 • مشاغل کانادایی
 • پارلمان هیل (اتاوا)
 • آبشار نیاگارا و اسکی کوهستان آبی
 • روستای پیشگامان نهر سیاه
 • سفر خرید و جشنواره های شهر

فارغ‌ التحصیلان مدرسه سنکا هیل کانادا

دانشجویان بین‌المللی که حداقل 4 سال تحصیل در سنکا هیل را گذرانده‌اند، برای ورود به دانشگاه کانادا، نیازی به تافل ندارند. دانشجویان بین‌المللی که کمتر از 4 سال در مدرسه سنکا هیل تحصیل کرده باشند، باید آزمون تافل را شرکت کنند. دانشگاه‌های انتاریو به حداقل نمره 550 در آزمون زبان انگلیسی (TOEFL) نیاز دارند؛ برخی دانشگاه‌ها نیز ملزم به داشتن نمره 580 یا بالاتر هستند.

سخن پایانی 
تحصیل در مدارس کانادایی از سنین نوجوانی، می‌تواند آینده فرزندتان را به طور کلی تغییر دهد. همانطور که خواندیم، مدرسه سنکا هیل، مدرسه‌ای خصوصی است و شهریه بسیار معقولی نسبت به سایر مدارس کانادا داراست. به‌علاوه امکانات و ویژگی‌های خاصی هم دارد که فرزند شما در کنار خواندن درس و پیشرفت تحصیلی، هنر درست زندگی کردن را نیز می‌آموزد.
 شما می‌توانید برای بررسی دقیق شرایط فرزندتان و اطلاع از شانس پذیرش و ویزا دانش‌آموزی با کارشناسان ما از طریق شماره 02148000957 در تماس باشید. 
 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0