50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تحصیل در نیوفاندلند و لابرادور

تحصیل در نیوفاندلند یا The Rock

تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی به منظور پیشرفت در مشاغل خود در نیوفاندلند تحصیل می کنند. تحصیل در نیوفاندلند (همچنین با عنوان " The Rock " شناخته می شود) در درجه اول در دوره هایی که مربوط به اقتصاد محلی است انجام می شود، این خبر خوب برای افرادی است که علاقه به مشاغل، دریانوردی و حرفه های منابع طبیعی دارند، می باشد. دانشگاه های آموزش عالی در نیوفاندلند در شهر زیبای سنت جان قرار دارد.

مزایا تحصیل در نیوفاندلند

  • انتقال به اقتصاد محلی
  • هزینه های پایین شهریه

انتقال به اقتصاد محلی

دانشجویانی که در سطح کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد در نیوفاندلند مطالعه می‌کنند ممکن است در مشاغل پر منفعت و با درامد بالا در این استان فعالیت کنند که از ابتدای قرن 21 شاهد جهش صنعت انرژی و منابع طبیعی بوده‌ است.

هزینه های پایین شهریه

درست در یک دهه قبل، رهبران سیاسی نیوفاندلند و لابرادور تصمیم گرفتند با سرمایه‌گذاری در دانشگاه و کاهش هزینه های تدریس و شهریه های دانشگاه ها جهت رونق بخشیدن به این استان کمک کنند. حدود ۸۵ درصد از بودجه دانشگاه یادبود و دانشگاه مموریال که تنها دانشگاهای استان به شمار می آیند از بودجه دولتی تامین میشود و مابقی از شهریه اخذ می‌شود. این یک سرمایه گذاری عمده برای وارد کردن مردم به این استان برای تحصیل است، نیوفاندلند و لابرادور نه تنها از استان های دیگر در کانادا، بلکه همواره در سطح بین المللی پذیرای دانشجویان بوده‌ است.

زندگی در "The Rock" را تجربه کنید

نیوفاندلند دارای فرهنگ منحصر به فرد و تاریخ افتخارآمیزی است. مردم محلی، که اغلب با عنوان  "Newfies" شناخته می شوند، به دلیل استقبال ویژه از تازه واردان به استان خود، مشهور هستند. در نیوفاند لند صلح، آرامش و فرصت های زیاد شغلی را پیدا خواهید کرد.

مهاجرت پس از تحصیل در نیوفاندلند

دولت نیوفاندلند و لابرادور از بهترین و درخشان ترین نیروهای خود استقبال می‌کند. در نتیجه برنامه مهاجرت استانی نیوفاندلند و لابرادور (NLPNP) یک رده بین‌المللی تحصیلات تکمیلی دارد که از طریق آن دانشجویان بین‌المللی که از یک موسسه آموزشی پس از متوسطه در کانادا فارغ‌التحصیل شده‌اند می‌توانند برای اقامت دائم در کانادا در نظر گرفته شوند.

برنامه تحصیلات تکمیلی بین المللی آتلانتیک

برنامه تحصیلات تکمیلی بین المللی آتلانتیک (AIGP) به فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی واجد شرایط در آتلانتیک کانادا اجازه می دهد تا بدون نیاز به تجربه کار، درخواست اقامت دائم را ارائه دهند. AIGP بخشی از برنامه مهاجرت آتلانتیک (AIPP) است که یک سرمایه گذاری جدید مهاجرت کانادایی برای سال 2017 و بعد از آن است.

ورود سریع یا Express Entry

داوطلبان مهاجرت به کانادا از طریق سیستم انتخاب مهاجرت فدرال که تحصیلات خود را در مدرسه ای در نیوفاندلند و لابرادور به اتمام رسانده اند ممکن است به دلیل سطح بالای تحصیلات خود امتیاز قابل توجهی کسب کنند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی کانادا ممکن است تجربه کاری مهم کانادایی را تجربه کنند، این معقوله یکی دیگر از فاکتورهای بسیار ارزشمند در سیستم  Express Entryیا همان (ورود سریع ) است.

مدارس مقصد در نیوفاندلند

این مؤسسات به دلیل وسعت، نزدیکی به مراکز شهری و مراحل ثبت نام دانشجویان بین المللی در کانادا

بسیار فعال و آماده پذیرش هستند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دانشگاه یادبود نیوفاندلند

دانشگاه یادبود نیوفاندلند یکی از دانشگاه های برتر کانادا است. همچنین با وسعت گسترده ای از پیشنهادات دانشگاهی و بیش از 18000 دانشجو ، بزرگترین دانشگاه در آتلانتیک کانادا است.

محل استقرار: سنت جان (پردیس اضافی در بروکن کرنر)


برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: مطالعات دریایی، مدیریت دریایی، مهندسی، فیزیک و اقیانوس شناسی جسمی، مدیریت تجارت

کالج آتلانتیک شمالی

فارغ التحصیلان CNA در مقایسه با سایر مؤسسات تحصیلات تکمیلی در منطقه از درصد بالاتری از اشتغال در مشاغل پر درآمد برخوردار هستند. همچنین از کمترین میزان شهریه در آتلانتیک کانادا برای هر دانشگاه بعد از دوره متوسطه برخوردار است.

محل استقرار: استفنویل

برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: مطالعات کاربردی هنرهای تجربی، علوم بهداشتی، فناوری مهندسی، معاملات صنعتی، فناوری اطلاعات، گردشگری، منابع طبیعی

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0