20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بورسیه تحصیلی نیوزلند

دولت نیوزلند بورسیه های تحصیلی کامل را برای دانشجویان بین المللی واجد شرایط برای تحصیل تمام وقت در یک موسسه آموزشی نیوزلند ارائه می دهد. این بورسیه ها برای شهروندان کشورهای منتخب در اقیانوس آرام، آفریقا، آسیا، آمریکای لاتین، کارائیب و همچنین کشورهای مشترک المنافع باز است.

مزایای بورسیه تحصیلی نیوزلند

 بورسیه های تحصیلی این کشور شامل شهریه کامل، کمک هزینه زندگی (491 دلار نیوزلند در هفته)، کمک هزینه تأسیس (3000 دلار نیوزلند)، بیمه پزشکی هنگام حضور در نیوزلند، هزینه سفر به این کشور و از کشور خود به نیوزیلند در شروع و پایان بورسیه تحصیلی خود می باشد. بیمه مسافرتی، مسافرت به خانه در حین بورسیه تحصیلی (بسته به طول دوره بورسیه تحصیلی شما یک یا دو سفر به خانه و ملاقات خانواده مجاز است) و هزینه های تحقیق و پایان نامه برای بسیاری از دانشجویان پوشش داده خواهد شد و دانشجویان کوشا میتوانند از این مزایا بهره مند شوند.

لیست رشته هایی که با کمک هزینه بورسیه تحصیلی تأمین می شود

  • توسعه بین المللی در دانشگاه مسی
  • علم و سیاست تغییر آب و هوا در دانشگاه ویکتوریا ولینگتون
  • بهداشت عمومی در دانشگاه اوکلند
  • توسعه بین المللی روستایی در دانشگاه لینکلن
  • ریسک و مقاومت در برابر بلایای طبیعی در دانشگاه کانتربری

بورسیه های بین المللی سال اول دانشگاه معتبر یو سی

دانشگاه کانتربری (یو سی)، بورسیه تحصیلی بین المللی سال اول دانشگاه ها را برای دستیابی دانشجویان بین المللی برتر با شروع یک برنامه کارشناسی ارشد در این دانشگاه ارائه می دهد. این بورسیه تحصیلی در حال حاضر با ارزش های 10،000 / 15،000 دلار یا 20،000 دلار اهدا می شود.

یکی از دوره های مربوط به توسعه را که می تواند با این بورسیه تحصیلی تأمین شود، علوم جنگلداری است که از رشته های محبوب این کشور است.

بورس های تحصیلی دانشگاه دی اوکلند

این بورسیه توسط بانک توسعه آسیا و بانک ژاپن با هدف ایجاد فرصتی برای تحصیل شهروندان واجد شرایط کشورهای عضو ارائه شده است. شهروندان این کشورهای عضو و در حال توسعه "ای دی بی" برای انجام مطالعات و تحصیلات تکمیلی در مؤسسات دانشگاهی میتوانند در دانشگاه های نیوزلند به ادامه تحصیل بپردازند.
دانشگاه اوکلند یک موسسه شرکت کننده در این برنامه است و بورسیه های کاملی را به دانشجویان ارائه میدهد. در این بورسیه تحصیلی شهریه شامل هزینه بلیط هواپیما از کشور مبدا به نیوزلند، هزینه زندگی در اوکلند، بیمه درمانی و پزشکی در نیوزلند و غیره را تأمین می کند. این دانشگاه سالانه در رشته های هنر نیز بورسیه های تحصیلی فراوانی به دانشجویان علاقه مند میدهد.

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه بین المللی و مرکز تحقیقاتی اوتاگو

بورسیه بین المللی دانشگاه اوتاگو بودجه ای را برای حمایت از دانشجویان بین المللی که در دوره کارشناسی ارشد و نوشتن پایان نامه در دانشگاه اوتاگو شرکت می کنند، تأمین می کند. بورسیه تحصیلی شامل 15000 دلار استرالیا در هر سال به علاوه یک شهریه برای تحصیل یک ساله ارائه میدهد. این دانشگاه همچنین هزینه های بیمه های درمانی و پزشکی را هم پوشش میدهد. سالانه بورسیه های تحصیلی فراوانی نیز به دانشجویان دکتری نیز داده میشود تا برای ادامه تحصیل خود به این دانشگاه بیایند.

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه ویکتوریا

برای تشویق تحقیقات کارشناسی ارشد در ویکتوریا، این دانشگاه بورسیه های تحصیلی را به دانشجویان ارائه می دهد تا بتوانند دوره کارشناسی ارشد تمام وقت و با محوریت کارشناسی ارشد را شروع کنند. بورسیه ها شامل یک مبلغ 15000 دلار به علاوه هزینه های داخلی است. (دانشجویان بین المللی مسئولیت پرداخت ما به تفاوت کل هزینه بین المللی دانشجویان و هزینه داخلی را بر عهده دارند). این دانشگاه نیز دارای بورسیه های تحصیلی برای مقاطع دکتری است.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه بین المللی وایکاتو

این بورسیه ها برای دانشجویان بین المللی با استعدادی است که قابلیت پیشرفت تحصیلی عالی را دارند و پتانسیل تبدیل شدن به سفیر جهانی برای دانشگاه وایکاتو در وجود آن ها نهفته است. متقاضیان باید برای اولین بار یا در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری وارد دانشگاه ویکاتو شوند. این بورسیه تحصیلی تا 10،000 دلار برای پرداخت شهریه اعمال می شود و تمامی هزینه ها را پوشش میدهد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0