20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

معرفی برترین دانشگاه های اتریش

مزایای تحصیلی دانشگاه های اتریش نظیر تحصیلات نسبتا رایگان در بهترین دانشگاه های این کشور اجازه کار دانشجویی، وجود فرصت های شغلی متنوع ، اجازه اقامت 6 ماهه بعد از فارغ التحصلی جهت یافتن شغل و عدم  پرداخت مالیات توسط دانشجویاندلایل اصلی محبوبیت تحصیل در دانشگاه های اتریش است. در ادمه به معرفی بهترین و اسنادارترین دانشگاه های اتریش می پردازیم:

دانشگاه وین

که این داشگاه در سال 1365 در شهر وین اتریش بنا شد و با قدمتی 650 ساله قدیمی ترین دانشگاه اروپا محسوب می شود. دانشگاه وین اتریش رتبه 154 را در رتبه بندی دانشگاه های جهان (QS) را کسب کرده است. دانشگاه وین متشکل از 15 دانشکده اعم از دانشکده حقوق، دانشکده اقتصاد، فلسفه و آموزش و پرورش، روانشناسی، ریاضی، کسب و کار و... است که حدود 94000 دانشجو در این دانشکده ها مشغول به تحصیل هستند. اغلب رشته های این دانشگاه در دوره لیسانس به زبان آلمانی تدریس می شود و لی در مقاطع بالاتر ارایه دروس به زبان انگلیسی نیز وجود دارد. 15 نفر از برندگان جایزه نوبل از فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه وین اتریش بوده اند.

دانشگاه اینسبورگ

این دانشگاه به عنوان مهم ترین موسسه آموزشی و پژوهشی و سومین دانشگاه بزرگ اتریش با رتبه 286 درغرب اتریش و  واقع در شهر اینسبورگ اتریش است. در این داشگاه حدود 28000 دانشجو مشغول به تحصیل هستند. بواسطه موقعیت جغرافیایی، این شهر از جمله مراکز اصلی ورزش های زمستانی است.

دانشگاه پزشکی وین

یکی از برترین و پیشرفته ترین موسسات تحقیقات پزشکی، دانشگاه پزشکی وین اتریش است. دانشگاه پزشکی وین جزو بهترین دانشگاه های جهت تحصیل در رشته های پزشکی به ویژه دندانپزشکی است.

دانشگاه گراتس

دانشگاه گراتس اتریش نیز هم یکی از با قدمت ترین دانشگاه های کشور اتریش و قاره اروپا محسوب می شود. این دانشگاه در بین 500 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. 32500 دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند.

دانشگاه فناوری و تکنیک وین

این دانشگاه متشکل از 8 دانشکده معماری و شهرسازی مهندسی برق مهندسی مکانیک مهندسی عمران، دانشکده علوم کامپیوتیر، دانشکده ریاضی، دانشکده فیزیک و دانشکده شیمی می باشد.. تمرکزدانشگاه فناوری و تکنیک وین اساسا بر روی علوم طبیعی و فنی و مهندسی است.
 
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0