50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

رفع ریجکتی ویزای یونان

ثبت درخواست ویزای شینگن هرگز تضمینی برای دریافت ویزا نخواهد بود. ممکن است روزها برای جمع آوری مدارک مورد نیاز، تکمیل کردن فرم درخواست، نوشتن نامه های لازم و غیره صرف کرده باشید. با این وجود، گاهی اوقات، به هر دلیلی امکان دارد درخواست شما رد شود، با وجود این واقعیت که ممکن است شما بسیار مطمئن باشید که همه کار را به درستی انجام داده اید.

رد ویزا هرگز دلیلی برای ناامیدی نیست

همیشه می توانید سعی کنید یک بار دیگر اقدام به تصحیح اشتباهاتی کنید که در اولین برنامه خود مرتکب شده اید یا وضعیت خود را بهبود ببخشید. علاوه بر این ، اگر فکر می کنید که اولین درخواست شما صحیح بوده است و تصمیم در مورد رد آن اشتباه بوده است، همیشه می توانید به این تصمیم اعتراض کنید.

چنانچه افرادی قصد دریافت ویزای یونان را داشته باشد و درخواست ویزای آنها ریجک شده باشد، می توانند طبق قوانینی که کشور یونان تعیین کرده است، تا مدت زمان 2 ماه بعد از دریافت نامه ی ریجکتی در جهت اعتراض به تصمیم سفارت یونان اقدام کنند، اگرچه با توجه به تاریخ و دلیل سفر بهتر است اعتراض در مدت زمان کوتاه تری صورت گیرد.

شما میتوانید برای رفع ریجکتی ویزا شینگن و یا حتی رفع ریجکتی ویزای آمریکا و یا رفع ریجکتی ویزای کانادا با متخصصین حامی مهاجر از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

دلایل ریجکتی ویزای یونان

معمولا با درخواست ویزای افراد به دلایل مختلفی از جمله: هدف نامشخص از بازدید، نشان ندادن اثبات بودجه، پوشش نامناسب بیمه مسافرتی و نیز محرز نبودن بازگشت شخص از ناحیه شینگن به کشورش می باشد.

لازم است که هر فرد مبتنی بر دلایل عدم پذیرش درخواست خود، دلایل قانع کننده ای به سفارت یونان ارائه دهد.

مدارک حمایتی که باید به نامه درخواست تجدید نظر خود پیوست کنید، به دلیل رد درخواست شما بستگی دارد. از آنجا که همه دلایل مختلفی در نامه رد ویزای خود دارند، مدارکی که باید ارسال کنید، در این رابطه متفاوت است.

در زیر لیستی از مدارک حمایتی را که باید در هر مورد ارسال کنید، آمده است.

هدف نامشخص از بازدید

چنانچه رد درخواست شما به این خاطر بوده که سفارت به این نتیجه رسیده است که هدف سفر شما به یونان نامشخص است، اسنادی را ارسال کنید که این موضوع را برای آنها واضح تر کند، که شما در طی درخواست خود ارسال نکرده اید. این اسناد عبارتند از:

 • برنامه سفر: در صورتی که قبلا چنین مدارکی را ارائه داده اید، سعی کنید اینبار اطلاعات شفاف تر و دقیق تری را ارائه دهید
 • دعوتنامه : از طرف یک دوست، موسسه یا سازمان و غیره، که در آن مشخصا توضیح داده اند به چه دلیل خواستار رفتن شما به یونان هستند
 • نامه پشتیبان: که در آن شما بیشتر توضیح می دهید که چه کاری در یونان انجام خواهید داد و چرا

نشان ندادن اثبات بودجه

سفارتخانه های یونان اغلب درخواست ویزا را رد می کنند زیرا فکر می کنند متقاضی پول کافی برای پشتیبانی از خود را در طول اقامت در خاک آنها ندارد. در صورت رد شدن به همین دلیل، مدارک زیر را ارائه دهید:

 • صورت حساب های فعلی بانک : در صورت امکان، پول بیشتری اضافه کنید، زیرا ممکن است مبلغ سابق پول برای سفارت کافی نباشد
 • نامه پشتیبانی:  توسط شخص دیگری که ادعا می کند در طول اقامت شما در یونان به شما کمک مالی خواهد کرد، همراه با بیانیه حساب بانکی فعلی آنها

پوشش نامناسب بیمه مسافرتی

چنانچه دلیل رد درخواست شما بیمه مسافرتی باشد، بیمه مسافرتی را از یک شرکت دیگر خریداری کنید، یا فقط آن را به روز کرده و مدارکی که اثبات کننده آن است را به همراه نامه درخواست تجدید نظر ارائه دهید.

محرز نبودن بازگشت شخص از یونان به کشورش

این شایع ترین دلیل عدم پذیرش درخواست ویزا است. اگر دلیل این مورد را به عنوان رد درخواست ویزای خود دریافت کرده اید، در صورت امکان سعی کنید حداقل یکی از موارد زیر را ارسال کنید:

 • قرارداد کارمندی: اگر این مورد را در حین درخواست اظهار کردید، نامه ای را از طرف کارفرمای خود دریافت کنید که در آن ادعا می کند شما ، به محض پایان سفر برنامه ریزی شده خود، موظف به بازگشت به محل کار هستید.
 • ثبت نام دانشجو/ دانش آموز: در صورتی که قبلا آنرا ارائه نکرده باشید.
 • اسنادی که نشان می دهد شما در کشور خود صاحب اموال هستید ، یعنی تجارت ، خانه و غیره.
 • گواهینامه هایی که ثابت می کنند که اعضای خانواده در کشور خود دارید ، یعنی گواهی ازدواج ، شناسنامه فرزند و غیره.

موارد دیگری که رعایت آنها برای درخواست تجدید نظر به عدم پذیرش ویزای یونان مهم است:

 • تنها 2 ماه (60 روز) برای اعتراض به رد درخواست ویزا به سفارت یونان زمان خواهید داشت.
 • نامه درخواست تجدید نظر باید به زبان یونانی و یا انگلیسی نوشته شده باشد، که خود شامل:
  • اطلاعات شخصی
  • تاریخ رد درخواست ویزای شما
  • دلیل رد درخواست ویزای شما
  • چرا معتقدید که رد درخواست ویزای شما نادرست بوده است
  • امضا

رفع ریجکتی ویزای یونان با موسسه حامی مهاجر

اگر بنا به دلایل فوق یا هرگونه دلیل دیگر درخواست ویزای شما در یونان یا کشورهای دیگر رد شده است و در سیستم درخواست ویزا این کشورها ثبت شده است برای رفع ریجکتی خود با موسسه مهاجرتی حامی مهاجر در تماس باشید و با کارشناسان متخصص در امور مهاجرت و رفع هرگونه ریجکتی این موسسه در ارتباط باشد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 5 | کل دیدگاه های تایید شده: 0