50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تحصیل در نوااسکوشیا

با زندگی در نوااسکوشیا فرهنگ و تاریخ یکی از زیباترین مناطق کانادا را تجربه می کنید، ضمن اینکه در یک دانشگاه یا کالج با کیفیت و عالی تحصیل می کنید.

نوا اسکوشیا اولین استانی است که از زمان استقلال کانادا مردم را از سراسر کانادا و دنیا جذب کرده است همچنین این استان سابقه طولانی و افتخارآمیزی در حوزه آموزش و تحقیقات دارد. با وجود جمعیت زیر یک میلیون نفر در نوااسکوشیا این استان حدود ۱۰ دانشگاه دارد که بالاترین میزان سرانه دانشگاه ها در کانادا است.

علاوه بر طیف گسترده ای از مقاطع کارشناسی، موسسات نوااسکوشیا هم در ارائه مدرک تحصیلات تکمیلی در زمینه های تحصیلی و تحقیقاتی مانند پزشکی، دندانپزشکی، تجارت، مهندسی، آموزش، هنرهای زیبا و… فعال می باشند.

مزایا تحصیل در نوااسکوشیا

محیطی منطبق با شرایط دانشجویان

در نوااسکوشیا، وقتی در حال پیاده روی در خیابان هستید مطمئنا دانشویان دیگر را هم ملاقات میکنید که شرایط شما را دارند و مانند شما بسیاری از آنها از خارج از کشور به نوااسکوشیا آمدند. نوااسکوشیا بالاترین تعداد دانش آموزان بین المللی را در خود جای داده و از این بابت یک شهر سرزنده و پر انرژی میباشد.

موسسات با کیفیت

برخی از مؤسسات آموزشی در نوااسکوشیا دارای رتبه های برتر در کانادا هستند، به ویژه در مورد دانشگاه هایی  که برنامه های درجه اولی برای کارشناسی ارشد ارائه می دهند. طبق رتبه بندی معتبر دانشگاه Maclean  برای سال 2016 ، سه دانشگاه از هفت دانشگاه برتر در کانادا که برنامه های درجه اولی در مقطع کارشناسی دارند، در نوا اسکوشیا واقع شده اند.

راه کارهای متنوع برای اقامت دائم

وقتی در نوااسکوشیا به عنوان یک دانشجوی بین المللی قدم گذاشتید، متوجه می شوید که بیش از هر استان دیگری در کانادا مردم این شهر می خواهند که شما در این شهر بمانید. در نوااسکوشیا نه تنها به خوبی موقعیت خود را برای درخواست اقامت دائم از طریق برنامه مهاجرت فدرال می توانید مطرح کنید بلکه برنامه مهاجرتی نوااسکوشیا مختص دانشجویان است.

تجربه ورود سریع به نوااسکوشیا ( Express Entry )

یکی از جریان های برنامه مهاجرت نوااسکوشیا است، که مسیر اقامت دائم برای متقاضیان ماهری را فراهم می‌کند که حداقل یک سال برای کارفرمایی در نوا اسکوشیا کار کرده اند. جالب توجه است که این جریان مهاجرت به افرادی اشاره می‌کند که حداقل دو سال تحصیلی، تمام‌ وقت در یک دبیرستان یا دانشگاه در نوااسکوشیا تحصیل کرده اند. علاوه بر این، اگر همسر یا شریک زندگی مشترک متقاضی، قصد تحصیل را در نوااسکوشیا را داشته باشد و ان را انجام دهد، امتیاز مثبتی برای اقامت نیز دریافت می‌شود. لازم به ذکر است  تجربه نوا اسکوشیا، جریان اکسپرس اینتری با سیستم انتخاب مهاجرت اکسپرس اینتری فدرال همسو است و اجازه پردازش سریع را می‌دهد.

برنامه اسمی نوااسکوشیا: جریان کارآفرینان بین المللی

این روش فرصتی برای مهاجرت برای دانشجویان بین المللی که از دانشگاه یا کالج جامعه نوااسکوشیا فارغ التحصیل شده اند و تجارت خود را آغاز کرده اند فراهم می کند. این جریان در حال حاضر تنها نوع مهاجرت آسان در کشور است.

برنامه تحصیلات تکمیلی بین المللی آتلانتیک

برنامه تحصیلات تکمیلی بین المللی آتلانتیک (AIGP) به فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی واجد شرایط در آتلانتیک کانادا اجازه می دهد تا بدون نیاز به تجربه کار، درخواست اقامت دائم را ارائه دهند. لازم به ذکر است بخشی از برنامه مهاجرت آتلانتیک (AIPP) ، یک سرمایه گذاری جدید مهاجرت کانادایی برای سال 2017 و بعد از آن است.

ورود سریع یا Express Entry

داوطلبان مهاجرت به کانادا از طریق سیستم انتخاب مهاجرت فدرال که تحصیلات خود را در مدرسه ای در نوااسکوشیا به اتمام رسانده اند ممکن است به دلیل سطح بالای تحصیلات خود امتیاز قابل توجهی کسب کنند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی کانادا ممکن است تجربه کاری مهم کانادایی را تجربه کنند. این یکی دیگر از فاکتورهای بسیار ارزشمند در سیستم Express Entry است.

مدارس مقصد در نوااسکوشیا

این مؤسسات به دلیل وسعت، نزدیکی به مراکز شهری و مراحل ثبت نام دانشجویان بین المللی در کانادا

بسیار فعال و آماده پذیرش هستند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دانشگاه دالوشی

دانشگاه دالوشی تمرکز فراگیر ، بین رشته ای و پیوندهای محکم با جامعه اطراف را حفظ می کند. دانش آموزان استان های دیگر کانادا و همچنین هزاران دانشجوی بین المللی هر سال برای تحصیل به اینجا می روند.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه شامل، پزشکی، مهندسی، حقوق، مدیریت، علوم، کشاورزی، هنر، علوم اجتماعی میباشد.
محل استقرار:  Halifax

دانشگاه سنت مری

دانشگاه سنت مری از دیرباز برای این موضوع شهرت پیدا کرده که از دانشجویان بین المللی بسیار حمایت می کند. خدمات دانشجویی این دانشگاه بسیار عالی است و دانشگاه یک مرکز بین المللی تعیین شده را ارائه می دهد که به دانشجویان بین المللی کمک و مشاوره می دهد.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: تجارت ، نجوم ، شیمی ، مطالعات توسعه بین المللی
محل استقرار:  Halifax

دانشگاه سنت فرانسیس خاویر

پردیس (سر در) دانشگاه سنت Francis Xavier به سبک معماریIvy League  و دارای تالارهای سنگ آهک و طراحی جالب مسیر عابر پیاده می باشد این دانشگاه در پنج رتبه بندی اخیر که توسط دانشکده کارشناسی ارشد Maclean انجام شده به عنوان بهترین دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد در کشور کانادا شناخته شده است.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: تجارت ، آموزش ، مهندسی ، سیستم های اطلاعاتی ، موسیقی
محل استقرار: آنتیگونونی

دانشگاه Acadia

Acadia مکانی است برای تنوع و اجتماع. تقریباً 15 درصد دانشجویان آن بین المللی هستند و تقریبا نیمی از دانشجویان در دانشگاه زندگی می کنند. برای این دانشگاه کوچک، محدودیت یا کمبود برنامه های آموزشی و ارائه مدرک وجود ندارد. این دانشگاه بیش از 200 مورد برنامه اموزشی دارد.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: تجارت ، علوم کامپیوتر ، مطالعات محیط زیست
محل استقرار: Wolfville

انتخاب دیگر مدارس در نوااسکوشیا

لازم به ذکر است دولت کانادا برای صدور ویزا انتخاب مدارس را در نظر میگیرد. زیرا انتخاب مدارس یا دانشگاه از جمله مواردی است که از نظر کیفیت، ارزش و شایستگی دانشجویان بین المللی مورد ارزیابی قرار میگیرد. این مدارس توسط دانشکده ها و مؤسسات کانادا (که قبلاً انجمن کالج های جامعه کانادا بوده اند) معتبر هستند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0