20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

وقت فوری سفارت دانمارک

کشور دانمارک

از آنجایی که اولین اقدام برای گرفتن ویزا دانمارک، تعیین وقت سفارت است، این امر از اهمیت بالایی برخوردار است. زمانی که برای گرفتن ویزا دلایل خاصی دارین که با وقت سفارت شما تطابق ندارد امکان گرفتن وقت سفارت فوری وجود دارد. به صورت کلی، وقت سفارت فوری به این منظور است که در زمان زودتری در سفارت حضور داشته باشید. بسته به در دسترس بودن زمان در سفارت یا کنسولگری دانمارک، می توانید یک قرار ملاقات سریع را درخواست نمایید.

تفاوت وقت فوری با وقت معمولی سفارت

اصولا کارگزاران و آژانس­ها برای وقت فوری می­توانند اقدام کنند که به طبع هزینه بیشتری نسبت به وقت معمولی سفارت می‌گیرند. برای گرفتن وقت سفارت در زمان دیگر بهتر است علت این امر را با مدارک موجود بیان کنید. به بیان دیگر، قبل از درخواست یک قرار ملاقات فوری، شما باید اطمینان داشته باشید که مدارک مستندی برای اثبات فوریت این قرار دارید.

چه متقاضیانی برای سفارت دانمارک در اولویت هستند؟

بخش کنسول­گری هر وقت ممکن باشد و براساس ظرفیت موجود، سعی خواهد کرد تا قرارهای مصاحبه را برای متقاضیان با شرایط ویژه سرعت ببخشد. به عنوان مثال، متقاضیان نیاز به درمان فوریت­های پزشکی در دانمارک، متقاضیانی که مایل به مسافرت به دلیل فوت اعضای درجه یک خانواده هستند و دانشجویان  یا شرکت کنندگان خاصی که نیاز است در ددلاین خاصی حضور داشته باشند.

فوریت ­های پزشکی

  • نامه پزشک شما در مورد شرایط پزشکی و اینکه چرا به دنبال مراقبت پزشکی در دانمارک هستید.
  • نامه پزشک یا بیمارستانی در دانمارک که حاکی از آن است که آنها برای معالجه این پرونده و تأمین هزینه تقریبی درمان آماده هستند.
  • شواهدی مبنی بر پرداخت هزینه درمان.

سفر فوری تجاری

  • هدف از سفر، شرکت در یک جلسه فوری تجاری است که در آن شرایط لازم برای سفر از قبل پیش­بینی نشده است.
  • نامه دعوت نامه از طرف شرکت مربوطه در دانمارک مبنی بر ضرورت بازدید برنامه­ریزی شده و بیان ماهیت کار ارائه شود و اینکه بیان نمایید در صورت عدم وجود قرار ملاقات فوری، از دست دادن فرصت قابل توجهی را متحمل می­شوید.

سفر تحصیلی

مدارک و شواهد از یک برنامه تحصیلی لازم در دانمارک که شامل نامه­هایی از طرف موسسه آموزشی ارائه دهنده این آموزش است و یا نامه پذیرش دانشگاهی که تاریخ حضور شما در دانشگاه را قید کرده باشد، ارائه نمایید. باید توضیحاتی در مورد این که چرا در صورت عدم حضور در یک وقت فوری، شما فرصت قابل توجهی را از دست می­دهید، بیان نماید.

وقت عادی و وقت فوری برای سفارت دانمارک چه تفاوتی باهم دارند؟

  • وقت فوری سفارت دانمارک این امکان را به شما می دهد که در کمتر از دوهفته به سفارت بروید و مدارک خود را تحویل دهید. اما وقت عادی مدت زمان بیشتری شما را در انتظار نگه خواهد داشت.
  • وقت فوری سفارت دانمارک برای کسانی که قصد شرکت در کنفرانس ها، جلسات و یا درمان فوری بیماری در خاک دانمارک را دارند بسیار کارایی دارد. زیرا زمان کمتری نسبت به وقت عادی نیاز خواهند داشت تا بتوانند به دانمارک بروند.
  • وقت عادی سفارت دانمارک بیش از یک ماه برای ارایه مدارک در سفارت دانمارک زمان خواهد برد و برای کسانی که عجله ای برای رفتن به سفر ندارند بهتر است.
  •  وقت عادی و وقت فوری از سفارت دانمارک در هزینه نیز با هم تفاوت دارند. هرچه زمان کمتری برای رسیدن به هدفتان منتظر باشید نیاز به پرداخت هزینه بیشتری دارید و بالعکس.
  • بنابراین این دو وقت تنها در زمان انتظار و هزینه با یکدیگر تفاوت دارند و در نوع ثبت نام و مدارک موردنیاز یکسان هستند.
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0