20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

موزه های اندونزی

اندونزی از فرهنگ و تاریخ غنی و پیچیده ای برخوردار است و هیچ راه بهتری برای درک این کشور پویا از طریق موزه های سطح جهانیش وجود ندارد. از آثار باستانی گرفته تا هنر معاصر. از لباس سنتی باتیک گرفته تا حمل و نقل آوانگارد. بهترین موزه های اندونزی را در مقاله ی زیر کشف کنید.

موزه هنرهای مدرن و معاصر (ماکان)

 

ماکان به عنوان اولین موزه بین المللی هنر مدرن اندونزی ، آثار هنرمندان بومی و بین المللی را گرد هم می آورد. این احتمالاً تنها مکان اندونزی است که اندی وارهول ، یایوی کوشاما ، و هنرمند قادر ملت اندونزی، رادن صالح، را زیر یک سقف داشته است. تورهای عمومی و خانوادگی به صورت هفتگی برگزار می شود. همچنین کلاس بحث و گفتگو برای علاقه مندان به هنر و یا حتی عموم کنجکاو که مایلند در آن شرکت کنند موجود می باشد و از هر سنی میتوانند در آن شرکت کنند و نظر بدهند. این موزه همچنین فضای خاصی را برای یادگیری کودکان و ایجاد اشتیاق به هنر اختصاص داده است.

موزه آنگوت

 

اگر به زبان اندونزیایی صحبت می کنید، می‌دانید که این اسم به چه معنا است. موزه آنگوت یک موزه حمل و نقل مدرن است. این موزه ممکن است برای افرادی که نمی‌توانند ماشین‌های فورد و بیوک را از هم جدا کنند حوصله سر بر به نظر برسد. اما برای همه ی علاقه مندان به ماشین در این موزه چیزی وجود دارد. وسایل نقلیه از سراسر جهان، از هواپیماهای سنتی تا ماشین‌های کلاسیک که همگی در یک مقیاس دقیق و بکر طراحی شده اند موجود است و نمایش داده می‌شود. بازدید کنندگان همچنین می توانند در یک شبیه ساز پرواز پیشرفته، که یکی از محبوب ترین جاذبه های این موزه است، شرکت کنند و برای اولین بار در عمرشان خود را در حال راندن هواپیما ببینند.

موزه‌ی داخلی سنتالو

 

این موزه خصوصی، فرهنگ جاوایی را برجسته می‌کند که مسلما برجسته ترین فرهنگی است که بخش بزرگی از کشور را شکل می‌دهد. اولن سنتالو دارای آثار باستانی معتبر از امپراطوری‌ها در جاوای ماقبل تاریخ است. امپراتوری‌هایی که تاریخ و فرهنگ کنونی اندونزی را شکل می‌دهند. در این موزه همه چیز توضیح خواهد داده شد. از روابط نزدیک مالک با شاهان تا سلطان یوگیاکارتا. از سازهای گیم لن ، "باتیک نفیس" گرفته تا نامه ها و عکس های دست نوشته.
از بازدید کنندگان دعوت می شود تا در این موزه‌ی مجلل به زندگی رویال های جاوایی بپردازند.
شما مجذوب توجه، اندیشه های دقیق و فرهنگ جاوایی ها خواهید شد. در این جا به جزئیات و نماد آنها از جهان بین المللی جاوایی پی خواهید برد. نمادی که برای اندونزیایی ها بسیار منحصر به فرد است. اطراف ساختمان این موزه ی مجلل که با معماری بسیار نوین و مدرنی طراحی و ساخته شده، پر است از باغ و چمن زار که بهترین مکان برای استراحت شما است.

موزه ی خانه ی دانار هادی

 

باتیک به عنوان یکی از معتبرترین و محبوب ترین صنایع دستی اندونزی ، امروزه به عنوان شکلی از هنرهای سنتی که اغلب در آثار هنری مدرن گنجانیده شده است ، در سراسر جهان گرامی داشته می شود. در موزه ی باتیک دانار هادی ، تاریخ منسوجات و صنایع دستی سنتی قبل از دوران استعمار تا ده ها سال قبل و بعد آن موجود است. توریست ها می توانند در مورد انواع مختلف باتیک این کشور، از جمله پادشاهی گرانبها باتیک کراتون و باتیک سوداگاران، پیدا کنند و بدانند. نکته مهمی که هنگام بازدید از موزه نباید از دست دهید، مشاهده روند ساخت باتیک در کارگاه این موزه است که توسط هنرمندانی ساخته می‌شود.

موزه هنر آگونگ ری (آرما)

 

این موزه ی هنری در قلب مجتمع یکپارچه ای اختصاص داده شده است. فعالیت این موزه برای زنده نگه داشتن هنر و فرهنگ در اوبود بالی است. این موسسه شامل همه چیز ، از موزه هنر ، استراحتگاه ، رستوران ، گرفته تا مغازه ها است. این موزه به بازدید کنندگان اجازه می دهد تا هنر و فرهنگ را به معنای واقعی تجربه کنند و بتوانند مدتی در آن زندگی کنند. در خانه های موزه هنر آگونگ ری از تأثیر گذارترین نقاشان در اوبود در دهه 1930 گرفته تا هنرمندان معاصر محلی و هر آنچه در بین است قرار دارد. این موزه همچنین چشم اندازی به فرهنگ و سبک زندگی آینده و هنر بالینی دارد. همچنین این موزه با میزبانی کارگاه ها و رویدادهایی برای کمک به بازدید کنندگان در یادگیری بیشتر، تلاش بر آموختن فرهنگ غنی اندونزی میکند.

موزه بانک اندونزی

 

این ساختمان ممکن است به دوره استعمار بازگردد اما نمایش ها و امکانات این موزه دارای فناوری پیشرفته و بسیار مدرن است. با آمدن به این موزه اصلا انتظار نداشته باشید که مانند همه ی موزه ها، به موزه ای قدیمی با گرد و غبار فراوان برخورد کنید. اینجا همه چیز مدرن است. انتظار می رود انیمیشن ، دستگاه های مدرن و فناوری واقعیت مجازی را برای درک بیشتر و بهتر واقعیات ببینید. بانک اندونزی بانک مرکزی واصلی اندونزی است. اما این موزه چیزی بیشتر از تاریخ اقتصاد این کشور ارائه می دهد. بازدید کنندگان همچنین می توانند آثار تاریخی را از بسیاری از پادشاهی های باستانی مختلف در مجمع الجزایر مشاهده کنند.

موزه زمین شناسی

 

اندونزی به عنوان کشوری با چشم انداز زمین شناسی و طبیعی غنی شناخته می شود. موزه های زمین شناسی این کشور نیز به همان اندازه ی زیبایی این کشور، دارای شکوه فراوانی هستند. موزه ی زمین شناسی در بندونگ یکی از بزرگترین و برجسته ترین مجموعه های چشمگیر است که به دوران ماقبل تاریخ باز می گردد. فسیل ها ، سنگ ها و مواد معدنی از سراسر مجمع الجزایر که از قرن های مختلف جمع آوری شده است برای بازدید کنندگان به راحتی قابل دسترس و مشاهده می باشد. این موزه مواردی مانند بازگشت زمین به حالت اولیه و یادگیری در مورد سیاره ، منابع طبیعی و چشم اندازها را در بر دارد و به بازدید کنندگان همه چیز در رابطه با این موارد را آموزش میدهد.

موزه هنر نکا

 

به دلیل گذر از دورگه های گردشگری که در اطراف سواحل و مهمانی ها گردش می کنند ، نمی توان از صحنه هنری صمیمانه بالی غافل شد. موزه هنر نکا به مستند سازی و ارائه اسناد تاریخ و پیشرفت هنر در بالی اختصاص دارد. این موزه واقع در شهر اوبود ، مرکز فرهنگی و هنری بالی است. این مکان آثار هنری قابل توجهی را از قرن نوزدهم تا به امروز به نمایش می گذارد. مجموعه آثار در غرفه ها و سالن های نمایشگاهی مختلف برگزار می شود. این موزه دارای بیش از 300 غرفه و سالن های نمایش است که برای ارائه تصویری دقیق از صحنه هنری بالی در دوره های مختلف تنظیم شده اند.

موزه ی کاتا

 

اولین رمان آندره هیراتا "سربازان رنگین کمان" یکی از یادبود ترین آثار ادبی اندونزی است. از زمان انتشار آن در سال 2005 ، این رمان دنیای جدیدی از تأثیر ، سواد و حتی گردشگری را در اندونزی گشوده است. مجموعه زیبایی از جزیره بلی تانگ در حال حاضر یک بهشت گرمسیری مشهور است. همچنین میزبان اولین موزه ادبی کشور است که متعلق به همین نویسنده است. شما می توانید از گزیده ها و تصاویر مربوط به شخصیت های آثار هیراتا که در یک ساختمان خانوادگی قدیمی اما جذاب و رنگارنگ قرار گرفته اند ، لذت ببرید. این موزه همچنین دارای برنامه های آموزشی برای بازدید کنندگان و کودکان است.

موزه ملی

 

مجموعه های عظیم موزه از هر نظر داستان هایی در مورد تاریخ کشور را نشان می دهد. قدمت آثار این موزه به دوران ماقبل تاریخ اندونزی برمی گردد. آثار باستانی متنوعی به شکل ابزارهای ابتدایی و صنایع دستی نفیس ، بینشهای جدیدی را نسبت به کتابهای تاریخ ارائه می دهد. این موزه ی بزرگ در مجموعه های خود 142000 قطعه پراکنده دارد که از سراسر کشور گرفته شده است و ابعاد مختلف زندگی را از هنر گرفته تا کشاورزی ، زبان گرفته تا دین به تصویر می کشد. موزه ملی همچنین در طول سال میزبان نمایشگاه ها ، نمایش ها و رویدادهای دیگری است.

 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0