20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

موزه های سوئد

سوئد یک رسم کاملاً پیشرفته در رابطه با موزه ها دارد. گفته می شود، برخی از آنها کمی بهتر از سایرین هستند اما به یاد داشته باشید، این لیست فقط یک نمونه است. بهترین ریسک شما این است که واقعاً کشور و کلیه موزه های ارائه شده در آن را را گشت و گذار کنید - حیرت زده خواهید شد که صحن موزه سوئد چقدر جامع است.

موزه واسا

 

از زمان افتتاح آن در سال 1990 ، واسا به عنوان یکی از جذاب ترین موزه های جهان از شهرت برخوردار شد. کشتی ای که از کنار دریا درست در نزدیکی بندر استکهلم بلند شد، بعد از اینکه صدها سال در آنجا گذاشته شده بود. به طرز باور نکردنی ای از لحاظ ظاهری خوب و سالم است و ماجرای پشت آن که چگونه از خطر نابودی نجات یافت (و چگونه در وهله اول غرق شد) فقط بخشی از این موزه جذاب است.

موزه ابا

 

موزه ابا نسبتا جدید بوده و اخیرا به جمع موزه های استکهلم اضافه شده است، و از اولین بازگشایی خود، بازدید کننده هایی از سراسر جهان را به دلایل خوبی به خود جلب کرده است. شما نه تنها می توانید با Benny ، Björn ، Agnetha و Anni-Frid "اجرا کنید" ، همچنین می توانید یک آهنگ را ضبط کنید، یک ویدیو تهیه کنید، با لباس های عجیب و غریب شگفت زده شوید و یاد بگیرید چگونه سوپرگروه پاپ شروع به کار کرد و چگونه آنها در نهایت گرد هم آمدند. یک امتیاز اضافه شده در این موزه، سالن مشاهیر موسیقی سوئد است که به موزه ابا متصل است و شما را به یک سفر تعاملی از طریق موسیقی مدرن سوئدی سوق می دهد.

فوتوگرافیسکا

 

موزه های عکاسی زیادی وجود دارند، موزه ی فوتوگرافیسکای استکهلم اما یکی از موزه های برجسته جهان در زمینه عکاسی معاصر است. با چهار نمایشگاه بزرگ که هر سال به نمایش در می آید ، به همراه 20 نمایشگاه کوچک دیگر ، فوتوگرافیسکا موزه ای است که شما را به چالش می کشد ، شما را از لذت پر خواهد کرد و شما را کمی تغییر داده و احتمالا برای دوربین شما جذاب است. این موزه یک ضرورت مطلق برای هر کسی است که عاشق تصاویر باشد.

موزه نیروی هوایی سوئد

 

این موزه پیشرفت هوایی ارتش سوئد را ترسیم می کند ، از آنچه فکر می کنید قابل توجه تر است. وقتی که متوجه شوید سوئد صلح آمیز و بی طرف یکی از بزرگترین صادرکنندگان اسلحه در جهان است. این موزه دارای هواپیماهایی است که از هواپیماهای پیشگام اوایل قرن بیستم تا JAS Gripen امروزی تغییر می کند. همچنین موزه نمایشگاه های موقت منظم و تعدادی رویداد برگزار می شود. این تاریخچه زنده و با جزئیات است.

موزه ملی

 

در حالی که ساختمان با ابهت در Blasieholmen در حال نوسازی است، موزه هنر به محل موقتی در Kulturhuset استکهلم منتقل شده است. این موزه گنجینه ای است از نقاشی ها و مجسمه های نادر ، به ویژه اروپایی ، و همچنین مبلمان عتیقه ، ساعت ، چینی و سایر عناصر طراحی. هنگامی که خانه موزه در سال 2018 بازگشایی شد ، به یکی از بهترین مکان های کشور برای کشف قرن ها هنر و طراحی تبدیل شد.

موزه هنری گوتنبرگ

 

سومین موزه بزرگ هنری سوئد، محل برگزاری یک مجموعه بین المللی حیرت انگیز، از قرن پانزدهم تا به امروز می باشد. تأکید در موزه هنر گوتنبرگ بر هنر نوردیک است و دامنه وسیعی را شامل می شود، از جمله تصاویر کتاب کودکان ، کمیک ها و هنر معاصر نوردیک. کاری که این موزه به خوبی انجام می دهد ، ارائه کار به روش های غیر منتظره است و به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا آثار را از دیدگاهی جدید درک کنند.

Åjtte

 

Åjtte بزرگترین موزه جهانی فرهنگ سامی است. این موزه واقع در جکوکموک ، درست در شمال محور قطب شمال ، روی داستان سامی و همه چیزهایی که مستلزم آن است ، تمرکز دارد، از جمله: زمین ، مردم ، زنده ماندن در یک هوای سخت و کمکها و روش زندگی. نگاهی جذاب به مردم بومی شمال که فرهنگ آنها تا به امروز زنده مانده است.

موزه گوستاویانوم

 

یکی از بزرگترین موزه های دانشگاه سوئد (به دانشگاه اوپسالا متصل است) می باشد، این موزه مجموعه ای شگفت انگیز از همه چیز است. از اشیاء باستانی و سکه ها گرفته تا هنر و ابزارهای علمی. گوستاویانوم منحصرا جذاب است و مجموعه های آن نیز برای تحقیق و تدریس ، هم در سوئد و هم در سراسر جهان در دسترس است. یکی از جالب ترین اشیاء در معرض نمایش ، کابینت هنری آگسبورگ است که در سال 1632 توسط شهر آگسبورگ به پادشاه گوستاو دوم آدولف ارائه شد. این کابین که به عنوان کابینتی مینیاتوری از کنجکاوی ها توصیف می شود ، در سال 1694 توسط پادشاه کارل XI به دانشگاه اوپسالا داده شد و در همان نقطه ای قرار گرفت که سالهای پیش از آن در آنجا قرار داشت.

موزه Malmömuseer

 

Malmö Museer بزرگترین موزه جنوب سوئد است و محل زندگی بسیاری از مجموعه ها - از قدیمی ترین قلعه بازمانده منطقه رنسانس گرفته تا یک آکواریوم و یک زیردریایی است. نمایشگاه ها با تمرکز بر تاریخ ، فناوری و زندگی در دریا و مجتمعی که هر سال میزبان بیش از ده نمایشگاه موقت است. مجموعه های گسترده شامل - اما محدود به آنها نیست - منسوجات و عکاسی.

موزه آزمایش تام تیتز

 

بله، ممکن است نام احمقانه ای برای یکی از بهترین موزه های علمی اطراف باشد. تعاملی ، سرگرم کننده و پر از یادگیری است ولی احساس یادگیری ندارد. موزه تام تیتز در چهار طبقه علمی است که به شکلی ارائه شده است که حیرت زده می شوید که چرا در زیست شناسی اینقدر سخت تلاش کردید. هر نمایشگاه فقط تعاملی نیست بلکه کاملاً همه جانبه است و در حالی که بچه ها آن را دوست دارند ، بزرگسالان کسانی هستند که می خواهند بیشترین تفریح را داشته باشند ، عمدتا به این دلیل که می توانید با کودک درونی خود ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0