20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

پذیرش های اخذ شده از دانشگاه‌های کانادا توسط حامی مهاجر

پذیرش های اخذ شده از دانشگاه‌های کانادا توسط حامی مهاجر

کانادا هر ساله پذیرای صدها هزار دانشجوی بین‌المللی از سراسر جهان است. داشتن کیفیت عالی آموزشی، هزینه‌های مقرون به صرفه زندگی، در دسترس بودن فرصت‌های شغلی پس از تحصیل و محیط چند فرهنگی کانادا، برخی از دلایلی است باعث می‌شوند تا دانشجویان از سراسر جهان این کشور را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کنند.

بیشتر دانشگاه‌های کانادا به‌طور مکرر در لیست بهترین دانشگاه‌ها جهان قرار می‌گیرند. این دانشگاه‌ها آنقدر مورد استقبال قرار گرفته‌اند که دانشجویان سراسر جهان تمام تلاش خود را می‌کنند تا از یکی از این دانشگاه‌ها پذیرش بگیرند.

در ادامه، پس از ارائه توضیحاتی در زمینه اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کانادا و اصطلاحاتی از جمله اسکالرشیپ و sop ، چند نمونه از پذیرش‌های اخذ شده از دانشگاه‌ها کانادا توسط حامی مهاجر را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

موسسه حامی مهاجر، تخصص و تجربه‌ای درخشان در زمینه اخذ انواع ویزای کانادا، دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های کانادا و نگارش و تنظیم مدارک به منظور اخذ پذیرش تحصیلی از جمله انگیزه نامه(sop) دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان حامی مهاجر تماس حاصل فرمایید.

اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کانادا

مهمترین مرحله دریافت ویزای تحصیلی کانادا، اخذ پذیرش از دانشگاه، کالج یا یکی ازموسسه‌های آموزشی کانادا در یک مقطع تحصیلی است. پذیرش شما باید از یکی از دانشگاه‌ها، کالج‌ها و سایر موسسه‌های آموزشی دارای شماره DLI باشد.

همچنین کسانی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های کانادا را داشته باشند باید دوره دبیرستان خود را به پایان رسانده باشند و دارای مدرک دیپلم معتبر باشند. علاوه براین، داشتن شرایط و الزامات آن دانشگاه برای متقاضی ضروری است. هر دانشگاه در هر مقطع تحصیلی شرایط و الزامات متفاوتی دارد.

اسکالرشیپ چیست؟

اسکالرشیپ یا به اصطلاح بورسیه تحصیلی، یک کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویانی است که از نظر علمی، معدل و نمره‌های آزمون زبان یا سایر آزمون‌های استاندارد بین‌المللی شایستگی داشته باشند، و یا به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که توانایی پرداخت هزینه‌های تحصیل خود را ندارند.

انگیزه نامه یا sop چیست؟

انگیزه نامه یا sop، یک نامه درباره متقاضی و علایق، اهداف، انگیزه و دیدگاه او نسبت به آینده خود است. انگیزه نامه در روند پذیرش تحصیلی از اهمیت زیادی برخوردار است. نوشتن انگیزه نامه قوی یک کار تخصصی و نیازمند رعایت کردن تمامی نکات و شرایط است. در صورتی که انگیزه نامه ضعیف باشد، می‌تواند باعث رد شدن درخواست پذیرش تحصیلی شود.

بنابراین برای نوشتن انگیزه نامه، بهتر است از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

نمونه پذیرش‌های تحصیلی از دانشگاه‌های کانادا

پذیرش تانیا از کانادا

پذیرش تانیا از کانادا

✔️دانشگاه: دانشگاه ترنت

✔️مقطع: کارشناسی

✔️رشته: computer science

✔️مدرک زبان: تافل 101

✔️سن: 19 سال

✔️معدل: 18.13

پذیرش وحیده از کانادا

پذیرش وحیده از کانادا

✔️دانشگاه: دانشگاه نورث ایسترن

✔️مقطع: کارشناسی ارشد

✔️رشته: Biotechnology

✔️مدرک زبان: تافل 107

✔️سن: 37 سال

✔️معدل: 15.95

پذیرش فربد همراه با 5400 دلار اسکالرشیپ

پذیرش فربد از کانادا

✔️پذیرش از دانشگاهی با رتبه بندی 370

✔️مقطع: کارشناسی ارشد

✔️رشته: finance

✔️مدرک زبان: تافل 107

✔️سن: 23 سال

✔️معدل: 16.26

پذیرش عرفان همراه با 4000 دلار اسکالرشیپ

پذیرش عرفان از کانادا

✔️دانشگاه: دانشگاه کارلتون

✔️مقطع: کارشناسی

✔️رشته: Art

✔️مدرک زبان: آیلتس 6

✔️سن: 22 سال

✔️معدل: 17.79

 

سخن پایانی

در این مقاله درباره اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کانادا و اصطلاحات مهمی از جمله اسکالرشیپ و انگیزه نامه صحبت کردیم. در ادامه نیز چند نمونه از پذیرش‌های اخذ شده از دانشگاه‌ها کانادا توسط حامی مهاجر را در اختیار شما قرار دادیم.

موسسه حامی مهاجر، با داشتن تجربه و تخصص در زمینه اخذ انواع ویزای کانادا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های کانادا، نگارش انگیزه نامه و پیکاپ پاسپورت، می‌تواند در این مسیر همراه شما باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0