50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی
معرفی مدرسه البرز کانادا: مدرسه ایرانی در کانادا

دبیرستان البرز، یکی از مدارس ایرانی و خصوصی کانادا است که به‌طور کامل توسط وزارت آموزش انتاریو تایید شده است. همچنین البرز یکی از مراکز مجاز آزمون آیلتس مورد تایید ETS ایالات متحده و آموزشگاه زبان مجاز مورد تایید وزارت آموزش و پرورش ایران است. این مدرسه علاوه‌بر این، دوره‌های آمادگی TOEFl-iBT، IELTS، MELAB، COPE و YELT را نیز ارائه می‌دهد.
مرکز آموزشی البرز یک مدرسه چند فرهنگی است که در تورنتو واقع شده است. این مدرسه، آموزش عالی را از طریق انتظارات بالای پیشرفت تحصیلی و حمایت فردی ارائه می‌دهد تا دانش‌آموزان را قادر به یادگیری، رشد و تبدیل شدن به اعضای مسئولیت پذیر، سازنده و مشارکت کننده در جامعه کند. مدرسه البرز براین باور است که تمام فعالیت‌ها باید با هدف ایجاد حس خدمت به جامعه، احترام به دیگران و تمایل به استفاده کامل از استعدادهای فردی باشد. همچنین برنامه آموزشی البرز، دانش‌آموزان را برای دانشگاه و فراتر از آن آماده می‌کند.

حامی مهاجر کارگزار رسمی ویزا در ایران است و با داشتن تجربه طولانی و تخصص در زمینه اخذ ویزای دانش آموزی کانادا، می‌تواند تمام امور مربوط به اخذ پذیرش تحصیلی کانادا و دریافت وبزای تحصیلی کانادا را برای شما انجام دهد. در صورت نیاز به خدمات حامی مهاجر در این زمینه می‌توانید از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نحوه دریافت پذیرش از مدرسه البرز 

ابتدا باید درخواست خود را از طریق سایت مرکز آموزشی البرز ارسال کنید. توجه داشته باشید که فرم درخواست را با دقت و به‌طور کامل تکمیل کنید؛ زیرا درخواست‌های ناقص قابل رسیدگی نیستند و برای ارسال مجدد به شما بازگردانده می‌شوند.
پس از ارسال درخواست، تیم پذیرش مدرسه البرز درخواست شما را بررسی خواهند کرد. درصورتی که درخواست شما کامل باشد و هیچ‌گونه نقصی نداشته باشد، ظرف پنج روز کاری ارزیابی می‌شود و نتیجه را به شما اعلام می‌کنند. اگر شما شرایط پذیرش را داشته باشید، نامه پذیرش موقت برای شما ارسال می‌شود.
پس از دریافت نامه پذیرش موقت، شما باید هزینه‌ای که در نامه پذیرش موقت مندرج شده را پرداخت کنید و همچنین توافق‌نامه مدرسه را امضا کنید. پس از تکمیل این مراحل، پذیرش اصلی (COE) برای شما ارسال می‌شود و با استفاده از آن می‌توانید برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارس شبانه‌روزی کانادا، مقاله مدارس شبانه روزی کانادا برای دانش‌آموزان بین‌المللی را بخوانید.

مشاوره تحصیلی مدرسه البرز

مشاوره تحصیلی مدرسه البرز

مشاوره تحصیلی البرز، رویکردی شخصی به آموزش ارائه می‌دهد که در آن عملکرد هر دانش‌آموز به‌طور منظم ارزیابی می‌شود. هدف این مدرسه از داشتن مشاوره تحصیلی، دستیابی دانش‌آموزان به بالاترین توانایی علمی مختص خود است.
این مشاوران به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا برنامه‌های آموزشی خاصی را براساس شرایط مختلف ورود به دانشگاه ایجاد کنند. همچنین به دانش‌آموزان در انتخاب دانشگاه‌هایی که با نقاط قوت تحصیلی، علایق و اهداف شغلی آن‌ها مطابقت دارد کمک می‌کنند. 

شهریه مدرسه البرز 

هزینه تحصیل در مدرسه البرز کانادا، برای دانش‌آموزان کانادایی و دانش‌آموزان بین‌المللی متفاوت است. 

شهریه مدرسه البرز برای دانش‌ آموزان کانادایی

6 دوره: 4,500 دلار کانادا
8 دوره: 5,900 دلار کانادا
دوره آمادگی تافل: 750 دلار کانادا
دوره اعتباری اضافی: 750 دلار کانادا
هزینه اپلیکیشن فی (هزینه درخواست): 250 دلار کانادا (غیرقابل استرداد)
گفتنی است که امکان پرداخت اقساطی شهریه به‌صورت پرداخت ماهانه در اولین روز کاری هر ماه یا پرداخت آن قبل از شروع هر ترم وجود دارد. همچنین دانش آموزانی که شهریه آنها قبل از شروع سال تحصیلی به‌طور کامل پرداخت شده باشد، از تخفیف 5 درصدی شهریه برخوردار خواهند شد.

شهریه مدرسه البرز برای دانش‌ آموزان بین‌المللی

شهریه مدرسه البرز کانادا

برنامه EPPU (یک سال تحصیل): 19,500 دلار کانادا
برنامه LPP (یک سال تحصیل):  12,850دلار کانادا
دوره آمادگی تافل: 950 دلار کانادا
هزینه اپلیکیشن فی (هزینه درخواست): 400 دلار کانادا (غیر قابل استرداد) 
همچنین مدرسه البرز به دانش‌آموزان خارجی که بدون خانواده خود برای تحصیل به کانادا می‌آیند، این امکان را می‌دهد که با یک خانواده دلسوز و مهربان کانادایی، در محیطی راحت و امن زندگی کنند. این دانش‌آموزان، می‌توانند زندگی در یک فرهنگ کانادایی را تجربه کنند. همچنین این زندگی، شادی و رفاه آن‌ها را تضمین می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد که بر تحصیل خود متمرکز بمانند. هزینه این نوع اقامت بسته به انتخاب دانش‌آموزان متفاوت است و از حداقل 1000 دلار در ماه شروع می‌شود.

استرداد شهریه مدرسه البرز

مرکز آموزشی البرز، امکان استرداد شهریه را ندارد و به‌عبارت دیگر، شهریه پرداخت شده عودت داده نمی‌شود. با این حال، تنها در مواردی که مجوز تحصیل توسط اداره مهاجرت کانادا رد شود، هزینه‌های تحصیل بازگردانده می‌شود. پس از ارسال مدارک زیر به مدرسه، بازپرداخت شهریه صورت می‌گیرد:

  • تکمیل فرم درخواست عودت شهریه
  • اصل نامه پذیرش از مرکز آموزشی البرز
  • اصل فیش رسمی شهریه صادره از مرکز آموزشی البرز
  • اصل نامه رد شده از سفارت کانادا

توجه داشته باشید که دانش‌آموز یا سرپرست وی باید در نهایت برای بازپرداخت شهریه اقدام کند. به‌این صورت که وی باید حداکثر پس از سه ماه از صدور نامه رد شده یا حداکثر شش ماه پس از صدور نامه پذیرش، این کار را انجام دهد. 

سخن پایانی
در پایان، می‌توان گفت که مدرسه البرز کانادا با تکیه بر آموزش باکیفیت و متناسب با استانداردهای بین‌المللی، به دانش‌آموزان خود فرصتی برای یادگیری و رشد فراهم می‌کند. ما دراین مقاله به بررسی کامل مدرسه البرز کانادا پرداختیم و درباره شرایط ثبت‌نام، هزینه‌ها و نحوه دریافت پذیرش صحبت کردیم. 
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی در زمینه مدارس کانادا، از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0