20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

نمونه موفق ویزای تحصیلی آمریکا بدون مدرک زبان و فقط با مدرک دیپلم

سلام. امروز یک ویزای تحصیلی آمریکا داریم که یک ویزای معمولی نیست، بلکه ویزای تحصیلی آمریکا بدون مدرک زبان است. قبلا در لایو درباره این موضوع صحبت کرده بودم و درباره نحوه دریافت ویزای تحصیلی آمریکا بدون مدرک زبان و چگونگی این کار توضیح داده بودم.

در آن لایو گفتم که برای دریافت این نوع ویزا یا پذیرش شما به صورت کاندیشنال صادر می‌شود یا اینکه باید پذیرش intensive دریافت کنید. پذیرش intensive یعنی اینکه دانشجو صرفا برای آموختن زبان انگلیسی وارد آمریکا می‌شود و بعد از گذراندن دوره زبان، برنامه خاصی برای حضور و ادامه تحصیل در آن دانشگاه ندارد.

دانشجوی امروز ما آقای فرضیان هستند، دانشجویی هستند که از دانشگاه آستین تگزاس پذیرش دوره زبان انگلیسی به صورت intensive گرفتیم و ایشون موفق شدند ویزای دانشجویی آمریکا بدون مدرک زبان را دریافت کنند. در این ویدئو قصد داریم که مصاحبه کوتاهی با ایشان داشته باشیم و در ادامه می‌توانید متن این مصاحبه را بخوانید.

چه زمانی با حامی مهاجر قرارداد بستید؟ پروسه دریافت ویزای تحصیلی شما چقدر طول کشید؟

با سلام. من فربد فرضیان هستم، 26 سال سن دارم. سال 2018 از طریق پرونده لاتاری با حامی مهاجر آشنا شدم. تا اینکه 6 ماه پیش یعنی اواخر آذر ماه تصمیم گرفتم که برای ویزای تحصیلی آمریکا بدون مدرک زبان اقدام کنم. در همان ابتدا خیلی از افراد من را می‌ترساندند و می‌گفتند که احتمال گرفتن چنین ویزایی بسیار پایین است.

اما من این ریسک را کردم و واقعا هم مطمئن بودم که امکان پذیر است! کارشناسان و پرسنل حامی مهاجر تا لحظه آخر پشتیبان و همراه من بودند.

مدرک تحصیلی شما چه بود؟

مدرک تحصیلی من دیپلم بود.

برای گرفتن این ویزا چند بار مصاحبه سفارت انجام دادید؟

 بار اول بود که در مصاحبه ویزای آمریکا شرکت می‌کردم. مصاحبه من بیشتر از 2 دقیقه هم طول نکشید و افسر ویزای من را صادر کرد.

بعضی عزیزان تصور می‌کنند که اگر خودشان یا خانوادشان در لاتاری آمریکا شرکت کنند یا انتخاب شوند، شانس آن‌ها برای دریافت سایر ویزاهای آمریکا پایین می‌آید. اما باید بدانید، با توجه به اینکه پرونده تحصیلی آمریکا interview base است، اصلا مهم نیست که مدارک خیلی خاص به افسر ارائه کنید، فقط باید افسر را قانع کنید که فقط قصد تحصیل در آمریکا را دارید و بعد از تحصیل به کشور خودتان برمی‌گردید. در این شرایط مصاحبه جذابی با افسر خواهید داشت.

مدت زمان اخذ ویزای تحصیلی آمریکا بدون مدرک زبان؟

از اواخر آذر سال قبل پرونده‌ام را شروع کردم، پذیرش من اواسط دی ماه رسید و برای مصاحبه به سفارت آمریکا رفتم. صدور ویزای من اصطلاحا به صورت تکضرب بود. در همان روز مراجعه به سفارت و پس از پایان مصاحبه با درخواست ویزای من موافقت شد و Approval ویزا را دریافت کردم. دو روز کاری بعد ویزا بر روی پاسپورت من چسبانده شد و من پاسپورتم را از اداره پست تحویل گرفتم.

نکاتی در مورد این ویزا

این ویزای تحصیلی آمریکا به صورت دو ساله و مولتی (چند بار ورود) صادر شده است. اتفاق خوبی که در پرونده ایشان رخ داده، این است که این ویزا به صورت تک ستاره صادر شده است. تک ستاره بودن در ویزاهای تحصیلی آمریکا به این معناست که احتمال مصاحبه مجدد افسر در فرودگاه آمریکا خیلی پایین است.

هر چه ستاره های ویزا بیشتر باشد، همه احتمال مصاحبه مجدد در فرودگاه بالاتر می‌رود و هم اینکه احتمال دارد افسر اکانت های شبکه اجتماعی شما را نیز بررسی کند.

میزان رضایت شما از همکاران ما در حامی مهاجر

از ابتدای پرونده تا انتهای آن، از نحوه برخورد و پشتیبانی، همکاران حامی مهاجر کاملا رضایت داشتم و همه چیز عالی بود.

نظر شما راجع به جلسه ماک سفارتی

بعد از شرکت در جلسه ماک سفارتی، یک چارچوبی برای من مشخص شد که توانستم نحوه مصاحبه در سفارت و پاسخگویی به سوالات افسر را متوجه شوم. ماک سفارتی در روند دریافت ویزای من خیلی موثر بود.

یک جمله درباره حامی مهاجر

پشتیبان خیلی خیلی واقعی! خیلی ها من را ناامید می‌کردند و می‌گفتند مگر گرفتن ویزای آمریکا به همین سادگی است؟ مگر امکان دارد بدون مدرک زبان ویزا بگیری؟ اما حامی مهاجر به من اثبات کرد که این موضوع امکان پذیر است.

ویزای دانشجویی آمریکا بدون مدرک زبان کاملا امکان پذیر است!

واقعا هم گرفتن ویزای آمریکا ساده نیست، اما حامی مهاجر کار خود را با ویزای آمریکا شروع کرده است. در زمان ترامپ، بقیه موسسات اعلام می‌کردند دانشجویان نمی‌توانند ویزا دریافت کنند، اما جالب است بدانید که حامی مهاجر در همین زمان توانست بیشترین ویزای تحصیلی آمریکا را دریافت کند.

در حال حاضر هم همین موسسات می‌گویند که امکان گرفتن ویزای تحصیلی آمریکا بدون مدرک زبان وجود ندارد، اما وقتی حامی مهاجر می‌گوید که امکان دریافت ویزای دانشجویی آمریکا بدون مدرک زبان وجود دارد و نیازی هم نیست که پذیرش شما کاندیشنال باشد، این نشان از تخصص و تجربه حامی مهاجر است. چرا که پرونده های زیادی به همین شکل به موفقیت رسانده ایم و این هم یک نمونه از ویزاهای موفق ماست.

سایر ویدئوها و تصاویر پرونده های موفق حامی مهاجر را نیز می‌توانید از طریق صفحات اجتماعی ما مشاهده کنید. همه این ویدئوها نشان می‌دهد که گرفتن ویزای تحصیلی آمریکا بدون مدرک زبان کاملا شدنی است، فقط شما باید پرونده خود را به کارشناسان مجرب و متخصص بسپارید.

البته همراهی دانشجو با کارشناس پرونده هم بسیار مهم است و نمی‌توان گفت که همه کارها را کارشناس پرونده انجام می‌دهد. آقای فرضیان همراهی بسیار خوبی با کارشناسان پرونده خود داشتند و نتیجه همکاری مثبت خود را هم دیدند.

دیگر نیازی به توضیح بیشتر نیست و فقط مطمئن باشید که آمریکا بدون مدرک زبان نیز ویزای تحصیلی صادر می‌کند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 3 | کل دیدگاه های تایید شده: 0