نکات مهم در مورد تحصیل در انتاریو

بنا به دلایل خوب و زیادی دانشجویان بین المللی بیشتر از هر استان دیگر کانادا به انتاریو می آیند. انتاریو محل استقرار برخی از دانشگاه ها و کالج های برتر کانادا که پیشرو در نوآوری و پژوهش هستند، میباشد. دانشجویان بین المللی می توانند با به دست اوردن مدرک دیپلم و گواهینامه های دریافت شده در دانشگاه ها و کالج های انتاریو در سراسر کانادا با احترام زیادی مورد قبول واقع شوند و در سراسر جهان به رسمیت شناخته شوند.

انتاریو با انواع دانش آموزان روبرو می شود، از کسانی که تجربه زندگی در شهرهای بزرگ را دارند تا کسانی که در یک محیط کوچک شهری رشد می کنند.

مزایا تحصیل در انتاریو

شناخت جهانی

به دلیل دانشگاه معتبر در سطح جهان، دانشجویان بین المللی هنگام فارغ التحصیلی و دریافت مدرک، دیپلم و گواهینامه از دانشگاه ها و کالج های انتاریو در سراسر جهان یک اعتبار جهانی به دست می آورند.

فرصت های شغلی مناسب در انتاریو

مرکز مالی کانادا (تورنتو) ، مرکز قانونگذاری آن (اتاوا) و همچنین بسیاری از شهرها و هزاران شرکت چند ملیتی در انتاریو واقع شده است که پس از فارغ التحصیلی فرصت های شغلی زیادی را میتوان یافت. طبق آمار رسمی بیش از نیمی از مهاجران جدید کانادا در این استان مستقر شده اند، انتاریو مکانی است که افراد تازه وارد همیشه می توانند احساس کنند که در خانه خود هستند.

افراد بیشتر ، امکانات بیشتر

انتاریو به عنوان پربازدیدترین استان کانادا و مرکز شهر بزرگ آن (تورنتو) و پایتخت (اتاوا) ، مکانی است که اتفاقات زیادی در آن رخ میدهد و تصمیمات بزرگی در آن گرفته می شود. برای دانشجویان بین المللی که مایل به اخذ مجوز کار پس از فارغ التحصیلی و توسعه حرفه خود در کانادا هستند، انتاریو فرصت های شغلی بی نظیری را ارائه می دهد.

براحتی کار خود را پیدا کنید

گزارشی که اخیراً در دانشگاه های انتاریو انجام شده است و توسط شورای دانشگاه های انتاریو منتشر شده است نشان می دهد که فارغ التحصیلان دانشگاهای انتاریو بالاترین رشد استخدام را طی ۱۰ سال گذشته، با نرخ اشتغال ۹۲ %در کانادا تجربه کرده‌اند. آن‌ها همچنین به طور قابل‌توجهی درآمد بیشتری کسب می‌کنند و احتمال بسیار زیادی دارد که در یک کار مرتبط با تحصیلات خود کار کنند.

برنامه نامزد مهاجران انتاریو (OINP) رده دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین‌المللی که انتاریو را به عنوان مقصد خود در کانادا انتخاب می‌کنند به لطف گروه دانشجویان بین‌المللی OINP، که درخواست های مجموعه های زیر را می‌پذیرد در موقعیت خوبی برای مهاجرت دائمی قرار دارند.

  • گروه دانشجوی بین المللی با جریان پیشنهادی شغلی : این زیر گروه؛ برای کمک به کارفرمایان در جذب دانشجویان بین المللی ایجاد شده است. این جریان برای کارفرمایان و دانشجویانی که دارای پیشنهادات شغلی در استان انتاریو هستند باز است.
  • گروه فارغ التحصیلان بین المللی دوره دکترا : این زیر گروه؛  افرادی را که از یک دوره دکترا در یکی از دانشگاه های با بودجه عمومی انتاریو فارغ التحصیل شده اند را در نظر می گیرد. لازم به ذکر است که در این گروه پیشنهاد کار برای اقامت لازم نیست.
  • گروه فارغ التحصیلان بین المللی کارشناسی ارشد : این زیر گروه، که در حال حاضر به عنوان یک برنامه آزمایشی موقت فعالیت می کند، افرادی را که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند و فارغ التحصیل شده اند را از یکی از دانشگاه های با بودجه عمومی انتاریو را در نظر می گیرد. لازم به ذکر است که در این گروه پیشنهاد کار برای اقامت لازم نیست.

ورود سریع یا Express Entry

داوطلبان مهاجرت به کانادا از طریق سیستم انتخاب مهاجرت فدرال که تحصیلات خود را در مدرسه ای در انتاریو به اتمام رسانده اند ممکن است به دلیل سطح بالای تحصیلات خود امتیاز قابل توجهی کسب کنند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزشی کانادا ممکن است تجربه کاری مهم کانادایی را تجربه کنند، این یکی از فاکتورهای بسیار مهم در سیستم Express Entry است.

مدارس مقصد در انتاریو

این مؤسسات به دلیل وسعت، نزدیکی به مراکز شهری و مراحل ثبت نام دانشجویان بین المللی در کانادا بسیار فعال و آماده پذیرش هستند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو یک دانشگاه بزرگ است که به طور مداوم به عنوان یکی از 20 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی معرفی می شود. شهرت آن به عنوان یک پژوهشگاه، تحسین های بی شماری را به همراه دارد.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: معماری، تجارت، پزشکی، مهندسی، آموزش و پرورش
محل استقرار: تورنتو

دانشگاه یورک

دانشگاه یورک واقع در شمال تورنتو و سومین دانشگاه بزرگ کانادا با نزدیک به 60،000 دانشجو ، بیش از 5،000 دوره در 11 دانشکده دارد.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: تجارت، حقوق، مطالعات محیط زیست، هنرهای لیبرال، مهندسی
محل استقرار: تورنتو

دانشگاه اتاوا

دانشگاه اتاوا دومین دانشگاه دو زبانه کانادا است که بیش از 250 برنامه کارشناسی و تقریباً همان تعداد برنامه های فارغ التحصیل را در 10 دانشکده گسترش می دهد.

برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: علوم زیست پزشکی ، حقوق ، پزشکی ، مدیریت
محل استقرار: اتاوا

دانشگاه واترلو

دانشگاه های واترلو دانشگاه های جدیدی هستند که با بودجه ای مناسب و با ماموریت واضح برای تبدیل شدن به یکی از جدیدترین مقاصد یادگیری در جهان ساخته شده است.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: علوم دریایی، معماری، فناوری نانو، تجارت
محل استقرار: واترلو

دانشگاه رایرسون

دانشگاه رایرسون واقعاً شهری است که در وسط منطقه مالی تورنتو واقع شده است.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: علوم زیست پزشکی و مهندسی زیست پزشکی، دانشکده رسانه RTA ، پایداری شهری، روزنامه نگاری، مهندسی هوافضا
محل استقرار: تورنتو

دانشگاه غربی انتاریو

دانشگاه غربی از 82 ساختمان بیش از 1200 هکتار در انتاریو ساخته شده است و یک دانشگاه تحقیقاتی و پیشرو در بسیاری از زمینه ها است.
برنامه های ارائه شده در این دانشگاه: علوم اجتماعی ، تجارت ، پزشکی و علوم بهداشتی ، مهندسی ، قانون
محل استقرار: لندن

انتخاب سایر مدارس در انتاریو

لازم به ذکر است دولت کانادا برای صدور ویزا انتخاب مدارس را در نظر میگیرد. زیرا انتخاب مدارس یا دانشگاه از جمله مواردی است که از نظر کیفیت، ارزش و شایستگی دانشجویان بین المللی مورد ارزیابی قرار میگیرد. این مدارس توسط دانشکده ها و مؤسسات کانادا (که قبلاً انجمن کالج های جامعه کانادا بوده اند) معتبر هستند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0